Relaxácia bez matraca?

Relaxácia bez matraca?

23. 10. 2008
Zdieľať

Ani nápad! O zdravé spanie sa svojimi výrobkami stará napríklad spoločnosť Hilding Anders (patria do nej aj české Tropico a Slumberland). Jej materiál Geltech prekvapil rovnako klientov, ktorí si pochvaľujú „obtekacie“ schopnosti tvarovateľných matracov, ako aj […]

Ani nápad! O zdravé spanie sa svojimi výrobkami stará napríklad spoločnosť Hilding Anders (patria do nej aj české Tropico a Slumberland). Jej materiál Geltech prekvapil rovnako klientov, ktorí si pochvaľujú „obtekacie“ schopnosti tvarovateľných matracov, ako aj roztoče a baktérie, ktorým Geltech nie je vôbec po chuti. Nový materiál sa súčasne deformuje vo všetkých smeroch, a tak poskytuje telu lepšiu oporu ako samotné penové jadro matraca.

Vďaka 3D deformácii má matrac schopnosť rozložiť tlak tak, aby sa počas spánku nenarušil krvný obeh spáčov. K pokojnejšiemu odpočinku prispieva aj výborná tepelná vodivosť Geltechu a jeho schopnosť akumulovať teplo. Gelové segmenty vložené do ložnej plochy matraca vytvárajú akupresúrne body, ktoré pomáhajú uvoľniť svalstvo, relaxácii napomáha aj bodovo rozdielna tuhosť matraca a jeho mechanická stálosť.

Viac informácií na www.sumberland.cz.

Kategória: Aktuality
Tagy: matrace
Zdieľať článok

Diskusia