Stálica v stavebníctve

Stálica v stavebníctve

28. 11. 2013 Zdieľať

Je len málo stavebných materiálov, ktoré časom získavajú na hodnote práve tak ako tradičná pálená tehla. Jedinečné vlastnosti a stáročiami preverená. Ľudovo povedané, tehlu nenahlodá ani zub času a to predovšetkým z týchto dôvodov:

• Voda pre ňu nie je rizikom

Tehla je odborníkmi je považovaná za nasiakavý materiál, ktorý vodu príjme a zároveň rýchlo vyschne.

• Zachováva si pevnosť i tvar

    Procesom keramického vypálenia je tehla zbavená akýchkoľvek prejavov zmrašťovania a rozťažnosti. Pozitívne na to vplýva aj fakt, že pálená tehla obsahuje minimálne množstvo vody, čím sa získava mimoriadna tvarová stálosť materiálu.

• Má ideálne zloženie 

Jedná sa o energeticky úsporný a ekologický produkt, ktorý je navyše aj veľmi trvácny a vytvára zdravé prostredie pre ľudský organizmus.

Keramické murovacie tvarovky LEIERTHERM 

K výrobcom poctivých tehál sa v súčasnosti radí spoločnosť Leier Baustoffe. Sortiment tehál LEIERTHERM plne zodpovedá dnešným náročným požiadavkám na kvalitný, ekologicky nezávadný, energeticky úsporný a recyklovateľný stavebný materiál. Tehlové tvarovky sú vysokopresné, čo dáva príležitosť murovať na tenkú ložnú škáru bez potreby výškovej korekcie tehál v rade. Sortiment zahŕňa všetky bežné tehlové formáty pre obvodové steny, pre vnútorné nosné konštrukcie aj priečkové tvarovky. Doplnkovým sortimentom sú keramické predpäté preklady, vyrábané v rozpätí 50 – 350 mm. 

Výhody murovacieho systému Leier:

 Precízne a presné murovanie vďaka systému pero+drážka
 Výborný podklad pre omietky
 Zamedzenie vzniku tepelných mostov – úspora energie pre vykurovanie
 Príjemná mikroklíma 

Jedinečná akcia – na stavbu pamätajte už v zime!

Chystáte sa na jar stavať, alebo zamýšľate rekonštrukciu? Tak práve vám je určená bezkonkurenčná akcia na nákup tehál Leiertherm 30NF od firmy Leier. 

Aktuálne máte jedinečnú príležitosť na nákup tejto kvalitnej tehly za najnižšiu cenu na Slovensku. Leiertherm 30NF stojí len 0,79€ za kus! Radosť stavať!

Viac na www.leier.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: hrubá leier stavba tehla
Zdieľať článok