Talianske inšpirácie

Talianske inšpirácie

30. 08. 2006
Zdieľať

Chcete poznať najnovšie interiérové trendy, a nemáte čas ísť priamo do mekky interiérového dizajnu – do talianskeho Milána? Zájdite sa pozrieť do showroomu Indeco. Tamojší návrhári pripravili pre zákazníkov zostavy šatníkov a skríň na mieru […]

Chcete poznať najnovšie interiérové trendy, a nemáte čas ísť priamo do mekky interiérového dizajnu – do talianskeho Milána? Zájdite sa pozrieť do showroomu Indeco. Tamojší návrhári pripravili pre zákazníkov zostavy šatníkov a skríň na mieru presne v duchu talianskych trendov – s modernou farebnosťou, dizajnom a materiálmi. A aké sú trendy?

  • V interiéroch vládnu minimalizmus, funkčnosť, čistota a jednoduchosť.
  • Módnym trendom sú kombinované delené posuvné dvere – v jednej rovine povrchu dverí sa vystrieda niekoľko materiálov a farieb. Kontrast farieb alebo odlišnosť štruktúry povrchov môžu zdôrazniť geometrické tvary: štvorce či obdĺžniky.
  • Farebným hitom je tmavé drevo – wenge a zebrano. Medzi svetlými odtieňmi vedú slonová kosť a dub. Ešte stále sú aktuálne aj výplne dverí v tmavých červenkastých farbách ako calvados alebo čerešňa.
  • Doplnkovými farbami roka 2006 sú pomarančová, červená, bordová, fialová, sivá a béžová.
Viac informácií o produktoch spoločnosti Indeco nájdete na stránke www.indeco.sk, bezplatná infolinka 0800 177 177, indeco@indeco.sk.

Kategória: Aktuality
Tagy: dizajn nábytok
Zdieľať článok

Diskusia