Tesniaca malta s kryštalizujúcim efektom

12. 09. 2008
Zdieľať

Nová tesniaca malta Ceresit CR 90 Crystalizer nielenže chráni betón proti prenikaniu vody, vďaka procesu kryštalizácie dokonca vie samostatne „liečiť” betón v momente, keď sa na ňom objavujú trhliny a praskliny. Ceresit CR 90 Crystaliser je materiál s veľmi […]

Nová tesniaca malta Ceresit CR 90 Crystalizer nielenže chráni betón proti prenikaniu vody, vďaka procesu kryštalizácie dokonca vie samostatne „liečiť” betón v momente, keď sa na ňom objavujú trhliny a praskliny. Ceresit CR 90 Crystaliser je materiál s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu. Vrstva hrubá 3 mm predstavuje bariéru pre tekutiny vytvárajúce tlak zodpovedajúci stĺpcu vody s výškou 15 metrov! Nová tesniaca malta sa môže používať na utesňovanie stavieb a stavebných dielcov na vnútornej i vonkajšej strane konštrukcie proti vode a vlhkosti.

Ceresit CR 90 Crystaliser sa vynikajúco hodí ako izolácia nových a opravovaných balkónov, schodov, malých zásobníkov vody, pitnej vody a močovky, a taktiež na utesňovanie čističiek odpadových vôd či bazénov (s plochou až do 20 m2). Malta sa môže používať aj ako materiál izolujúci steny pivníc (zvonku a zvnútra) a sokle budov.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia