Úspora energie = úspora peňazí

Úspora energie = úspora peňazí

13. 11. 2008
Zdieľať

Spoločnosť bauMax sa rozhodla podporiť snahy o úsporu energií kampaňou s názvom Šetriť energiu – šetriť peniaze. „Naša informačná kampaň, ktorú sme odštartovali na jeseň, by mala motivovať zákazníkov k tomu, aby v domácnosti a […]

Spoločnosť bauMax sa rozhodla podporiť snahy o úsporu energií kampaňou s názvom Šetriť energiu – šetriť peniaze. „Naša informačná kampaň, ktorú sme odštartovali na jeseň, by mala motivovať zákazníkov k tomu, aby v domácnosti a v záhrade používali alternatívne, energeticky úsporné produkty,“ vysvetľuje Ing. Jiří Šulc, generálny riaditeľ spoločnosti bauMax pre ČR a SR. Cieľom kampane je zákazníkov informovať o rôznych možnostiach šetrenia energie a peňazí a odporúčať im konkrétne praktické opatrenia. O tých sa môžu dočítať v mnohých informačných materiáloch, napríklad v brožúre Radca pre úsporu energie, ktorá obsahuje užitočné rady a tipy, ako šetriť energiu v každodennom živote.

K dispozícii bude v predajniach bauMax a bude sa tiež distribuovať v spolupráci s mediálnym partnerom – vydavateľstvom Jaga. Okrem toho predstaví BauMax úsporné produkty vo svojich produktových letákoch a zároveň budú všetky takéto výrobky označené aj v predajniach.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia