V akrylátovom šate

V akrylátovom šate

19. 07. 2006
Zdieľať

V snahe uspokojiť želania svojich zákazníkov rozširuje švajčiarska značka LAUFEN, výrobca sanitárnej keramiky a kúpeľňového vybavenia, svoje portfólio o akrylátový program vaní. Sortiment kúpeľňovej keramiky, chrómových doplnkov, variabilného nábytku z moderných materiálov a akrylátových vaní […]

V snahe uspokojiť želania svojich zákazníkov rozširuje švajčiarska značka LAUFEN, výrobca sanitárnej keramiky a kúpeľňového vybavenia, svoje portfólio o akrylátový program vaní. Sortiment kúpeľňovej keramiky, chrómových doplnkov, variabilného nábytku z moderných materiálov a akrylátových vaní spája kúpeľňu do jednotnej dizajnovej línie.

Vane, dostupné v rozličných rozmeroch a variáciách, sú vhodné aj do malých kúpeľní, aj do rodinných domov. Antibakteriálna povrchová úprava poteší najmä úzkostlivé gazdinky.


V akrylátovom šate

59172

Najprísnejšie kritériá spĺňa kúpeľňový rad LAUFEN pro v troch výrobných líniách. Základným tvarom série Laufen pro A je obdĺžnik s obrubou, ktorá zabraňuje pretekaniu. Pravý uhol a kruh – to sú stavebné prvky radu Laufen pro B. Laufen pro C je zostava vytvorená pre malometrážne kúpeľne. Všetky umývadlá sú v ponuke aj s povrchovou úpravou wondergliss, aby ich údržba bola ľahšia. Kúpeľňovú sériu vhodne dopĺňajú akrylátové vane a efektný kúpeľňový nábytok z polykarbonátového skla a hliníka. Viac informácií na www.laufen.com.

Kategória: Aktuality
Tagy: kúpeľňa sanitárna keramika umývadlo vaňa
Zdieľať článok

Diskusia