Kúpeľňa v ružovej
Zdroj: Ptáček

Nová nábytková zostava EASY Plus v kúpeľňových štúdiách Ptáček

29. 04. 2022 Zdieľať

Ak hľadáte zariadenie do svojej kúpeľne, ktoré je kvalitné, moderné, variabilné, funkčné a za veľmi výhodnú cenu, rozhodne odporúčame set EASY Plus. Naša ponuka pokryje potreby väčšej, strednej aj úplne malej kúpeľne.

Čisté, moderné tvary keramiky a nábytku vychádzajú z priamočiarej geometrie súčasných trendov. V bielom prevedení, v kombinácií lesklého laku alebo s dekorom Cordoba, je nadčasovou módnou variantov. Samozrejmosťou setu EASY Plus je dokonalé technické prevedenie s dôrazom na funkčnosť. Nábytková zostava obsahuje umývadlo, skrinku a zrkadlo s osvetlením. Tento nábytok je k dispozícií v sieti Kúpeľní Ptáček.

Nábytková zostava EASY PLUS 590 x 408 x 596 mm, disponuje skrinkou s 2 zásuvkami so zatváraním soft close, umývadlom, zrkadlom a LED osvetlením. Ponúkame ju v bielej farbe. Ide o stredný rozmer, pretože v podobnom dizajne je prevedenie ako menšie, tak aj väčšie.

Technické parametre skrinky s umývadlom 

Šírka: 575 mm
Hĺbka: 408 mm
Výška: 590×390 mm

Technické parametre zrkadla a osvetlenia

Šírka zrkadla: 585 mm
Výška zrkadla: 620 mm
Rozteč skrutiek zrkadla: 385 mm
Hĺbka osvetlenia: 95 mm

Výkonové parametre osvetlenia

Výkon: 2,5 W
Svetelný tok: 170 lm
Farba svetla: 6500 K
Index krytia: IP 44
Energetická trieda: A

Veľkou výhodou je, že uvedený nábytok nájdete na našich kúpeľňových štúdiách Ptáček skladom a pripravený k okamžitému odberu. Zároveň si môžete vybrať z radu umývadlových batérií a doplnkov. Kúpeľňu si tak môžete nie len rýchlo nakúpiť, ale aj vybaviť a rovno odviesť.

Zdroj: PTÁČEK veľkoobchod

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: kúpeľňové trendy kúpeľňový nábytok sanitárna keramika zariadenie do kúpeľne
Zdieľať článok