Vinotéka, ktorá vyzrela do dokonalosti

Vinotéka, ktorá vyzrela do dokonalosti

21. 05. 2020 Zdieľať

Každý milovník kvalitného vína vie, že jeho kvalitu môže z veľkej časti ovplyvniť nesprávne skladovanie. Preto je najvhodnejším riešením zaobstarať si vlastnú vinotéku, ktorá vytvorí ideálne podmienky pre uskladnenie.

Či už ste zástancom klasického alebo moderného štýlu, určite Vás zaujme novinka na slovenskom trhu, a to vinotéka z prírodného a ekologického materiálu Durisol. Jeho základ tvorí drevná štiepka, ku ktorej sa pridáva cement a voda. Následne sa celá zmes zušľachťuje mineralizačnými prísadami, ktoré spôsobujú, že jednotlivé prvky sú nehorľavé a odolné voči vlhkosti, plesniam, hnilobe i škodcom.

Celý výrobný proces prebieha pri minimálnej spotrebe energií a zohľadňuje dopad na životné prostredie. Vzniká tak unikátny a 100% recyklovateľný materiál, ktorý má okrem výborných vlastností aj moderný a atraktívny prírodný dizajn. Tvarovky vinotéky sú vyrobené v rôznych modulových prevedeniach, ktoré sa dajú ľahko rozširovať. Jednotlivé časti do seba dokonale zapadajú a vytvárajú tak bezpečnú konštrukciu s dlhou životnosťou.

Tento regálový systém sa dá pre svoju nízku hmotnosť jednotlivých dielov jednoducho svojpomocne zložiť, rozobrať a premiestniť. Práve možnosť variabilného usporiadania je veľkou výhodou vinotéky z Durisolu.

domáca vinotéka

Leier

domáca vinotéka

Leier

Kontakt:

Leier Baustoffe SK s.r.o.
Pribylinská 3
831 04 Bratislava
Tel: 02/44 888 846
www.leier.sk
leier@leier.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: domáce vinotéky
Zdieľať článok