Vlastný web už zvláda každý!

22. 03. 2011
Zdieľať

Potreba „byť na webe“ je pre dnešnú spoločnosť mimoriadne aktuálna a dôležitá. Obzvlášť pre jednotlivcov a organizácie, ktoré chcú týmto spôsobom zviditeľniť svoje výrobky či služby. Vlastný web vám totiž jednoduchým spôsobom umožní nielen získať nových klientov, ale i zlepšiť informovanosť a komunikáciu s už existujúcimi zákazníkmi či vybudovať vlastnú značku.

— Advertorial —

Ste živnostník, umelec, škola alebo obec? Radi by ste aj Vy spropagovali svoje služby na internete, ale neviete ako na to alebo skrátka nemáte čas? Najjednoduchšou cestou ako si môžete zaobstarať svoju prvú web stránku, je prostredníctvom služby LepšíWeb od internetového portálu Zoznam.sk.

Stačí, ak na stránke www.lepsiweb.sk vyplníte jednoduchý formulár a o všetko ostatné sa postará personál služby. Plne funkčný návrh stránky dostanete zadarmo do niekoľkých hodín.

Nie ste veľmi nadaný na písanie textov? To vôbec nevadí, pretože súčasťou stránky s úhľadnou grafikoutexty podľa odvetvia, v ktorom podnikáte. Navyše si tieto a iné prvky na stránke budete môcť upraviť sami, podľa vlastných predstáv, kedykoľvek to budete potrebovať.

Ovládanie systému LepšíWeb je totiž veľmi jednoduché, zamerané na „netechnických“ užívateľov. Úprava obsahu web stránky je intuitívna, interaktívna a funguje na princípe technológie drag-and-drop (potiahni a pusti). Napríklad, ak si prajete na stránku umiestniť nový text alebo anketu, jednoducho si tento objekt pretiahnete na žiadané miesto na stránke. Takáto úprava trvá len niekoľko sekúnd a výsledok sa ihneď zobrazí na vašej stránke. Nemusíte nič sťahovať, inštalovať ani konfigurovať.

Cena 9,99 € mesačne (vrátane DPH) je jednou z najlepších na slovenskom trhu. Nepredáme vám „mačku vo vreci“, pretože stránku je možné nezáväzne používať a testovať 30 dní zadarmo. Neváhajte preto a nechajte si vyrobiť návrh stránky hneď teraz!

 

Čo si o službe Lepší web myslí pán Róbert Anda, ktorý vlastní obchod s textilom a odevmi v Šali a využil službu Lepší web na vytvorenie vlastnej web stránky na adrese www.andatextil.sk?

Redakcia: Čo sa Vám najviac páči na riešení LepšíWeb?

P.Anda:

1. môžem si stránku upravovať sám bez zbytočného vysvetľovania

2. práca a úprava so stránkou je veľmi ľahká, netreba na to znalosti počítačového experta

3. navyše má stránka veľmi príjemnú grafiku

 

R: Prečo ste sa rozhodli práve pre ponuku LepšíWeb?

P.Anda: Oslovili ste ma v pravý čas.

 

R: Čo očakávate od vlastnej stránky?

P.Anda: Viac zákazníkov v mojom obchode.

 

R: Uvažujete nad kúpou vlastnej domény, napr. www.nazovfirmy.sk?

P.Anda: Nie, pretože ju mám. Je fajn, že som nemusel nič platiť za to, aby som ju mohol použiť na stránke od systému LepšíWeb.

 

R: Chceli by ste niečo na službe Lepší web zlepšiť?

P.Anda: Pre krátkosť času a zaneprázdnenosť sa teším, že som si ju upravil do súčasnej podoby, takže k zlepšeniu sa zatiaľ neviem vyjadriť.

 

R: Odporučili by ste svojim známym zaobstarať si vlastnú web stránku cez LepšíWeb?

P.Anda: Určite áno.

Kategória: Aktuality
Tagy: vlastny web
Zdieľať článok

Diskusia