Výnimočne kvalitné drevostavby
Zdroj: Atrium SK

Výnimočne kvalitné drevostavby

03. 11. 2022 Zdieľať

Túžite po vlastnej drevostavbe, ktorá bude postavená rýchlo a kvalitne. Atrium vám takú postaví, a to za 3 mesiace s garanciou pevnej ceny!

Prišla jeseň a s ňou aj nová akčná ponuka Atrium Jeseň, v ktorej sme sa zamerali na garanciu spokojného bývania so zárukami. Poskytujeme bezkonkurenčnú garanciu ceny domu 12 mesiacov, pri ktorej od začiatku budete presne vedieť, aká investícia vás čaká a s garantovanou cenou môžete rátať. Ďalšou garanciu je záruka kvality našich drevostavieb, ktorá je potvrdená certifikátom CE a 30-ročnou zárukou na konštrukčný systém DifuTech.

Atrium śtandard

Zdroj: Atrium SK

Vaša energia pod kontrolou

S prémiovou difúzne otvorenou konštrukciu DifuTech Clima Comfort a v kombinácii s energeticky úsporným zdrojom vykurovania vám vytvoríme drevodom s takmer nulovou potrebou energie. Cena energií neustále rastie, preto sme sa rozhodli do akčnej ponuky zahrnúť fotovoltické balíčky vykurovania, ktoré využívajú obnoviteľné zdroje energie.

Mimoriadna akčná ponuka Jeseň 2022 platí do 16. 12. 2022, v rámci ktorej môžete získať zaujímavé benefity k výstavbe drevodomu Atrium:

Jesenná ponuka drevodomov Atrium SK

Zdroj: Atrium SK

Bezplatná konzultácia k výstavbe drevodomu Atrium priamo od odborníka. Dohodnite si schôdzku s našimi regionálnymi zástupcami po celom Slovensku.

Viac na www.atrium-sk.sk/kontakty/

Zdroj: ATRIUM SK, s.r.o.

Kategória: Aktuality
Tagy: drevodomy fotovoltické panely nízkoenergetický dom projekty domov
Zdieľať článok