Krups Virtuoso XP442C11
Zdroj: GROUPE SEB Slovensko

Virtuózne krémové espresso!

12. 11. 2020 Zdieľať

Ak ste milovníkmi kávy, určite viete, že klasickému espressu pripravenému v pohodlí domova rozhodne svedčí pákový kávovar. Špecialista na domáce kávovary značka Krups predstavuje dokonalú novinku - pákový kávovar Virtuoso, ktorý zvládne každodennú prípravu espressa do minúty ... nechajte sa uniesť na vlnách intenzívneho kávového zážitku.

Pákový kávovar Krups Virtuoso XP442C11 pripraví perfektné espresso do minúty a navyše prémiový dizajn ozdobí každé kuchynské zákutie. Kávovar je vyrobený z vysoko kvalitného nerez materiálu vďaka čomu spĺňa požiadavky na dlhú životnosť a zároveň prémiový vzhľad. Prednosťou je odkladacia plocha na kávovare, ktorá slúži pre odkladanie hrnčekov vhodných aj pre prípravu cappuccina. Táto plocha je vyhrievaná výkonným nahrievacím telesom, vďaka ktorému si kávu pripravíte do perfektne predhriatych šálok na kávu. Dlhá parná tryska uľahčí prípravu mliečnej peny s hebkou štruktúrou, z ktorej budete mať naozajstnú radosť. Jej jednoduché konštrukčné riešenie navyše uľahčuje každodenné čistenie. Iste oceníte intuitívne ovládanie a funkciu automatickej regulácie extrakcie kávy. Virtuoso vám tiež umožní pripraviť horúcu vodu na prípravu čaju. Súčasťou kávovaru sú filtračné sitká na prípravu jednej alebo dvoch šálok, a sitko pre používanie podov. Robustný tamper s lyžicou na mletú kávu spríjemnia váš každodenný kávový rituál.

Krups Virtuoso XP442C11

Krups Virtuoso XP442C11 Zdroj: GROUPE SEB Slovensko

Kávovar je perfektne kompaktný, dokonale skladný (12,7x27x28 cm) a váži iba 3,3 kila. Objem nádržky na vodu je 1 liter a vďaka tomu, že je vyberateľná, sa voda ľahko dopĺňa. Kávovar je naozaj tichý, čo oceníte hlavne vo chvíli, keď chcete ráno prekvapiť kávou svoju drahú polovičku. Súčasťou príslušenstva je dávkovacia lyžica a tamper pre potrebné utláčanie kávy.

Krups Virtuoso XP442C11

Krups Virtuoso XP442C11 Zdroj: GROUPE SEB Slovensko

Odporúčaná cena je 229 eur.

www.youtube.com/watch?v=Q-AiZgduLSA&feature=youtu.be

www.krups.sk

www.homeandcook.sk

Francúzska rodinná firma Groupe SEB, na českom trhu známa vďaka značkám Tefal, Rowenta či Krups, sa v rámci svojho projektu zaväzuje k opraviteľnosti výrobkov po dobu 10 rokov – to platí už pre celých 95% produkcie spoločnosti.

Zdroj: PR GROUPE SEB Slovensko, spol. s r. o.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: Pákový kávovar
Zdieľať článok