Ľahkosť v bielej farbe a chróme

Ľahkosť v bielej farbe a chróme

28. 09. 2010 Zdieľať

Čistá, jasná a zmyselná: Tak sa predstavuje najnovšia línia výrobkov značky Hansgrohe. Sviežosť a čistota bielej farby korešponduje s lesknúcim sa chrómom. Každé ráno, každý večer sa kúpeľňa premení na zmyselný svet plný zážitkov.

— Advertorial spoločnosti Hansgrohe CS s.r.o. —


Ľahkosť v bielej farbe a chróme

285827

Nová zmyselnosť v kúpeľni má názov PuraVida. S inovatívnym nadštandardným vybavením, skulpturálnym vzhľadom a novým povrchom z bieleho chrómu vnášajú armatúry a sprchy do kúpeľne novú dimenziu. Progresívny dizajn presviedča poroty mnohých medzinárodných súťaží v dizajne. Vo výrobkoch firmy PuraVida sa spája komfort, pôvab a intuitívna jednoduchosť obsluhy pri príjemnom kúpeli.

„Ľudia čoraz viac vnímajú kúpeľňu ako životný priestor,“ hovorí Tom Schönherr z dizajnérskej dielne Phoenix Design. S výrobkom PuraVida sa do kúpeľne dostal zmyslovo pochopiteľný, poetický dizajn, plný citu a radosti zo života.“

Armatúry a sprchy skutočne vzbudzujú pozornosť vďaka emocionálnemu vedeniu línií a novému variantu povrchu: nezvyčajná kombinácia farieb biela a chróm ako symbol čistoty, ľahkosti a krásy.


Ľahkosť v bielej farbe a chróme

285831

Princíp dvoch materiálov
Dva rozdielne povrchy materiálov plynule splývajú a nechávajú žiariť lesklý chróm a čistú bielu farbu. Umožňuje to inovatívny postup výroby podobný výrobe v manufaktúrach. Po pochrómovaní nasleduje presné, kvalitné nanášanie práškového laku.

Skupina výrobkov PuraVida zahŕňa armatúry pre umývadlá, vaňu a bidet, ručné, horné a bočné sprchy. Z vhodne vytvorenej keramiky a kúpeľňového nábytku (Duravit) vyplýva perfektne zladený, exkluzívny kúpeľňový program PuraVida.


Ľahkosť v bielej farbe a chróme

285828

Vnútorná technika je šetrná k životnému prostrediu
Inovatívne funkcie zabezpečujú v kúpeľni komfort. Uhol vodného prúdu umývadlových batérií si zvolíte jednoducho tlakom prstov na nastaviteľný perlátor a zabránite nepríjemnému striekaniu v umývadle. Ako pokojný, jasný prúd tečie voda do umývadla. Prietok vody je vďaka technológii Hansgrohe EcoSmart obmedzený na približne 5 litrov za minútu. To šetrí životné prostredie aj peňaženku.

Masáž pod sprchou
XXL komfort pod sprchou ponúkajú veľkoplošné horné sprchy na šírku pliec s technológiou Hansgrohe Air Power pre perličkový vodný prúd obohatený vzduchom. Pri ručných sprchách môžete prepínať medzi dvoma druhmi vodného prúdu, ktoré ovládate stlačením tlačidla cez novú funkciu EasyClick. Nová funkcia je aj Caresse. Víri päť vodných prúdov v plynulých vlnách s príjemným masážnym účinkom.

Objavte svet PuraVida interaktívne v online špeciáli na adrese www.hansgrohe.sk/puravida

Kategória: Bývanie Kúpeľňa, WC
Tagy: hansgrohe kúpeľňa
Zdieľať článok