Originál do každej kúpeľne

02. 11. 2010 Zdieľať

Nová kolekcia Meridian značky Roca dobre zapadne do akéhokoľvek priestoru a prostredia – či už ide o malú, alebo veľkú kúpeľňu, v byte alebo vo vile, prípadne o kúpeľňu pre telesne postihnutých, o hotel či administratívnu budovu. Konečne je k dispozícii séria spĺňajúca všetky mysliteľné požiadavky. Meridian zahŕňa 36 modelov umývadiel, WC a bidetov.

— Advertorial spoločnosti DEA spol. s r. o. —


Originál do každej kúpeľne

290693

Možno ich skvele kombinovať s ďalšími kolekciami batérií, nábytku a príslušenstva. Meridian ponúka tisíce možností riešení. Skrátka toľko, koľko je kúpeľní.

Jedinečný dizajn
Dizajn setu Meridian je inšpirovaný geometrickými tvarmi a požiadavkami na funkčnosť. Ide o kolekciu klasickú, ale zároveň modernú. Pôsobí príjemným a upokojujúcim dojmom, s dokonalým vyvážením obsahu a formy. Žiarivá keramika so svojimi zaguľatenými a prírodnými tvarmi pôsobí harmonicky v akejkoľvek kúpeľni.

Variabilné riešenia
Stačí vynásobiť 21 modelov umývadiel, od najmenších až po tie najväčšie, 6 typov WC a nespočetné množstvo typov príslušenstva. Výsledkom sú tisíce kombinácií vybavenia kúpeľní. Široký výber z najrôznejších rozmerov a variantov je zárukou toho, že nový set Meridian značky Roca sa hodí naozaj do každej kúpeľne. A každá kúpeľňa bude osobitým originálom.

Viac informácií získate v spoločnosti DEA, na tel. č. 02/49491614 alebo na www.dea.sk. www.roca.com 

Kategória: Bývanie Kúpeľňa, WC
Tagy: bidety umývadlá
Zdieľať článok