Guľaté dizajnové umývadlo
Zdroj: Kaldewei

Novinka umývadlová misa Nueva od Kaldewei

19. 04. 2022 Zdieľať

Úplne novým výrobkom v sortimente Kaldewei je umývadlová misa Nueva, ktorá zaujme svojím rýdzim základným tvarom ako protipólom stále komplexnejšieho sveta. Výrazné kontúry nového dizajnu dodávajú mise čistú precíznosť, ktorá ju predurčuje na to, aby sa stala klasikou zajtrajška.

Jedinečné stvárnenie misy sa najlepšie uplatní najmä v súhre s kubickými prvkami priestorovej architektúry. Navrhnutá a vyrobená z udržateľnej smaltovanej ocele, spĺňa Nueva najvyššie nároky kladené na luxusné hotelové kúpeľne a wellness priestory, rovnako ako na exkluzívne súkromné kúpeľne a verejné priestory. Misa je totiž nielen nádherne jemná, ale aj extrémne odolná a praktická na každodenné použitie. Vďaka integrovanej povrchovej úprave Perl-Effekt je navyše nenáročná na starostlivosť.

Základ tvorí udržateľná, 100 % recyklovateľná smaltovaná oceľ s mimoriadne dlhou životnosťou. Ušľachtilý sklenený povrch nanášaný na oceľ špeciálnym výrobným postupom jej dodáva punc luxusu. Kaldewei je jediným výrobcom smaltovanej ocele, ktorý smalt, teda základ na vytvorenie sklenenej vrstvy, vyrába podľa svojej vlastnej tajnej receptúry. Kvalita a životnosť tohto povrchu sa už stali legendou.

Viac na www.kaldewei.cz

Zdroj: Kaldewei

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: kúpeľňové trendy sanita umývadlá zariadenie do kúpeľne
Zdieľať článok