Projekt rodinného domu
Zdroj: Atrium SK

Drevostavby Atrium k nahliadnutiu

27. 05. 2021 Zdieľať

Plánujete stavať drevodom s takmer nulovou potrebou energie? V tom prípade by vás mohli zaujať akcie Dní otvorených dverí, ktoré plánujeme usporiadať pre širokú verejnosť na už zrealizovaných drevostavbách.

Firma Atrium SK plánuje sprístupniť v Bratislave širokej verejnosti dva zaujímavé objekty postavené v štandarde na kľúč – ALL INCLUSIVE. Nahliadnite do drevostavieb, kde si môžete overiť kvalitu, presnosť výstavby, poprípade sa inšpirovať.

Prvý drevodom je navrhnutý podľa individuálnych požiadaviek zákazníka v štandarde na kľúč. Akciu Deň otvorených dverí plánujeme usporiadať v Trnávke, dňa 29.5.2021. Viac informácií o stavbe.

Atrium projekt Trnávka

Zdroj: Atrium SK

Druhý drevodom je taktiež individuálne riešený podľa prianí zákazníkov v štandarde na kľúč, nachádzajúci sa v Čunove. Objekt sprístupníme širokej verejnosti dňa 12.6.2021. Viac informácií o stavbe.

Atrium projekt Čuňovo

Zdroj: Atrium SK

Na vaše otázky rada odpovie pani Ing.Arch. Eva Kutišová, ktorá vás prevedie jednotlivými drevostavbami. Máte možnosť získať komplexné informácie o konštrukcii, vlastnostiach a technológii výstavby drevených montovaných domov. Každý účastník od nás navyše dostane mimoriadnu akčnú ponuku ATRIUM ENERGY CONTROL v kombinácií s akčnými drevodomami z línie COMPACT, kde môže získať mimoriadnu zľavu 5000€. 

Viac na www.atrium-sk.sk

Zdroj: Atrium SK

Kategória: Stavba
Tagy: architektúra drevostavba projektová príprava projekty domov
Zdieľať článok