Buď svetlo…

Buď svetlo…

21. 11. 2005
Zdieľať

My dnes na to nepotrebujeme žiadne nadprirodzené schopnosti ani božský pôvod. Stačí „šťuknúť“ vypínačom. Nenápadná vecička, s ktorou však dennodenne prichádzame do kontaktu. A či chceme, alebo nie, je súčasťou zariadenia každého interiéru. Preto by sme k výberu vypínača mali pristupovať zodpovedne, aby nám vyhovoval nielen z hľadiska funkčnosti, ale aj svojím dizajnom a farebnosťou.Buď svetlo…

35503


Buď svetlo…

35504


Dvojvypínač LXDA od firmy SEZ, a. s., Dolný Kubín, vyrobený z pravého prírodného duba. Séria LXDA sa vyrába zo štyroch druhov dreva a v štyroch farebných odtieňoch – mahagón, prírodný dub, dub-rustikál a buk. Orientačná cena bez DPH 415 Sk.


Vypínač LXDA od firmy SEZ, a. s., Dolný Kubín, z mahagónového dreva. Orientačná cena bez DPH 300 Sk.


Buď svetlo…

35512


Buď svetlo…

35511


Vypínač Time od firmy ABB v zhotovení “rámik + kolíska + strojček” v sivej farbe “Titán”. Odporúčaná cena 195 Sk bez DPH.


Vypínač Element od firmy ABB v zhotovení “rámik + kolíska + strojček” vo farbe slonovej kosti. Orientačná cena 135 Sk bez DPH.
Buď svetlo…

35505


Buď svetlo…

35506

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste


Vypínač Oro z radu Unica Plus Merlin Gerin od firmy Schneider, ktorý by sa dobre vynímal v klasicky zariadenom interiéri s čalúnenými kreslami. Farby rámčekov sú vždy kombinované s prístrojom v bielej farbe alebo vo farbe slonovej kosti. Cena 311 Sk bez DPH.


Tmavosivý vypínač Gris Pizarra z radu Unica Plus Merlin Gerin od firmy Schneider, vhodný do moderne zariadeného interiéru. Cena 211 Sk bez DPH.


Buď svetlo…

35508


Buď svetlo…

35507


Vypínač z radu Unica Plus Merlin Gerin od firmy Schneider má príjemnú terakotovú farbu. Cena 228 Sk bez DPH. Cena vypínača 1075 Sk, cena zásuvky 1038 Sk. Predáva Hiteco.


Vypínač Orange z radu Unica Plus Merlin Gerin od firmy Schneider v módnej oranžovej farbe. Cena 211 Sk bez DPH.


Buď svetlo…

35513


Buď svetlo…

35510


Špeciálna multifunkčná séria rámikov, vypínačov, zásuviek a ďalších prvkov na inštalácie Gira TX_44, ktoré vyžadujú bezpečnosť pred pôsobením vody (IP 44), odolnosť proti poveternostným vplyvom (vode, UV žiareniu) a zabezpečenie pred krádežou alebo mechanickým poškodením. Produkt je určený najmä na uplatnenie v exteriéri domu, na terasách, balkónoch a v exponovaných úžitkových priestoroch, ako sú garáže, pivnice, práčovne, na chodbách a schodiskách. S obľubou sa využíva aj v nekonformne riešených obytných miestnostiach a interiéroch (loftoch a pod.). Cena vypínača 764 Sk (bez DPH), cena zásuvky 695 Sk (bez DPH). Predáva Hiteco.


Séria rámikov na vypínače a zásuvky, ako aj na ovládače všetkých funkcií inteligentného manažmentu domu Gira E2. Produkt je vyrobený z pevného termoplastu, odolného proti pôsobeniu UV. Zhotovenie: tri rôzne farby (alu, antracit, biela), povrch je lesklý alebo matný. Cena vypínača 299 Sk (bez DPH), cena zásuvky 286 Sk (bez DPH). Predáva Hiteco.

Kategória: Nezaradené
Tagy: elektroinštalácia spin spínač vypínač
Zdieľať článok

Diskusia