Nezaradené

Čistička vzduchu v obývacej izbe so ženou oddychujúcou na oranžovej koženej sedačke.
Nezaradené

Porovnali sme za vás 3 čističky vzduchu. Jednej vydrží filter celé roky, ďalšia nás šokovala dizajnom

Čističky vzduchu nie sú len pre alergikov a astmatikov. Kvalitný vzduch znamená aj menej chorôb či lepší spánok.

Produkty Kaldewei.
Kúpeľňa, WC

Avocado Dreams: Nové trendové kúsky z kolekcie Kaldewei od dizajnérky Bethan Laury Wood

So svojím konceptom „Avocado Dreams“ prepožičala Bethan Laura Wood úplne nový vzhľad hneď štyrom ikonickým kľúčovým produktom Kaldewei. Už na prvý pohľad upúta pozornosť nezameniteľný rukopis tejto britskej dizajnérky.

RD č. 46
Nezaradené

Projekt keramického rodinného montovaného domu č. 46

Projekt keramického rodinného montovaného domu č. 46 od firmy CERAMIC HOUSES EU

Obývacia izba v prírodnom štýle s komodou a koženými stoličkami
Navrhovanie interiéru

V roku 2023 zavládne v interiéri pohodlie a útulnosť

Plánujete update vášho interiéru alebo sa práve sťahujete? V tom prípade vás asi bude zaujímať, kam sa uberajú tento rok interiérové trendy. Nadvláda strohého minimalizmu je na ústupe. A to už niekoľko rokov. V bývaní sa tento rok ešte výraznejšie budú presadzovať pohodlie a útulnosť, a to hlavne vo forme vintage štýlu. Pri nábytku sa o slovo hlási úcta k histórii, hľadanie nového v starom, recyklácia. Aké sú trendy bývania na rok 2023?

Nezaradené

Zakladáme nový trávnik: Je lepší klasický výsev alebo trávový koberec?

Ak ste sa rozhodli vybudovať si krásny trávnik, v zásade máte dve možnosti. Buď položíte hotový koberec, alebo trávnik vysejete. Ktorá možnosť je lepšia?

Nezaradené

Trendy v záhradnej architektúre: Aká bude záhrada v roku 2020?

Záhradný architekt a projektant Ferdinand Leffler vníma vývoj súčasnej záhradnej architektúry veľmi pozitívne. Podľa neho bude záhrada v novom roku predovšetkým útulná, zdravá, osobitá, ale i zábavná.

Nezaradené

Kompostovať sa dá aj v byte!

Bio odpad môže tvoriť až 40% vášho koša! Vedeli ste to? A pritom sa dá premeniť na niečo cenné a zmysluplné. Stačí ho namiesto do odpadkov hodiť do kompostéra. Krásneho, dizajnového a neskutočne užitočného.

Nezaradené

Ako správne postupovať pri efektívnom rozvrhnutí záhrady

Môžeme si premyslieť nové rozvrhnutie priestoru, premiestnenie kvetinových záhonov, obmenu druhov na letničkových hriadkach či osevný plán v úžitkovej časti tak, aby sme si záhradu užili.

Nezaradené

Záhradné jazierko je oživením každej záhrady. Ako nepokaziť jeho výsadbu?

Vodný prvok je príjemným oživením každej záhrady. Môže mať rôzne podoby, no preferovaným riešením zostávajú rozmanité záhradné jazierka. Ich výsadba však nie je vždy zvládnutá úplne najlepšie, v dôsledku čoho jazierko často nepôsobí práve ukážkovo.

Nezaradené

Aké rastliny vysadiť do predzáhradky

Skúšala som si sama vytvoriť pred domom záhradku. Rastliny som doteraz kupovala bez plánovania a zasadila som ich tam, kde sa mi to páčilo. Mám však pocit, že naša predzáhradka pôsobí viac chaoticky než reprezentatívne. Aké rastliny mi poradíte do nej vysadiť? (V.B., Kláštor pod Znievom)