S MLADOU RODINOU do vlastného domu

S MLADOU RODINOU do vlastného domu

21. 08. 2009
Zdieľať

Ekonomické stavby, ktoré sú najväčším staviteľom murovaných rodinných domov v Českej republike, ponúka svojim zákazníkom na Slovensku jedinečný program MLADÁ RODINA, s ktorým si aj vy môžete postaviť rodinný dom a budete k tomu potrebovať len 5643,- € (170 000,- Sk) a vlastný pozemok.

— Komerčná prezentácia spoločnosti Ekonomické stavby s.r.o.—

Ekonomické stavby chcú pomôcť všetkým, ktorí si nevedia rady s financovaním a stavbou vlastného rodinného domu. Všetkými svojimi užitočnými programami chcú zákazníkom spríjemniť a maximálne uľahčiť cestu k vytúženému bývaniu. MLADÁ RODINA je najobľúbenejším programom v Českej republike a teraz je k dispozícii aj pre klientov na Slovensku, a to úplne bezplatne.

Ako si za málo peňazí zaobstarať vlastný dom?
Pokiaľ teda túžite postaviť si vlastný rodinný dom ale nemáte dostatok peňazí na účte, nevešajte hlavu a nevzdávajte sa svojich snov. Spoločnosť Ekonomické stavby  a program MLADÁ RODINA vám so všetkým pomôžu. Ekonomické stavby úzko spolupracujú s poprednými bankami na Slovensku. A práve preto, aj keď sa to zdá byť neuveriteľné, vám k zaobstaraniu vlastného nového domu bude naozaj stačiť len 5 643,- € (170 000,- Sk) a vlastný pozemok. Všetko ostatné zaplatíte z výhodných úverov pripravených podľa vašich možností.

Veľa klientov počuje pri žiadosti o úver v banke odmietnutie kvôli nižšiemu príjmu. Ale pretože Ekonomické stavby majú s bankami nadštandardne dobré vzťahy, môžu vám s týmto problémom pomôcť aj vo chvíli, kedy vy sami už nič proti rozhodnutiu banky nezmôžete. Nie je nič jednoduchšie, než nechať Ekonomické stavby, aby všetky tieto nepríjemné záležitosti vybavili za vás. Môžete sa na nich bez obáv spoľahnúť, pretože vám ponúknu výhodný úver, ktorý môže byť až o 1 % lacnejší, než keby ste si úver zaisťovali sami.V Ekonomických stavbách presne vedia, ako  pripraviť spôsob financovania domu tak, aby vám splátky nerobili žiadny problém. A preto pre každého pripravia plán financovania šitý priamo na mieru. Vždy sa berie ohľad na finančné možnosti a konkrétnu situáciu, v ktorej sa daný zákazník práve nachádza. Za zmienku určite stojí to, že budúci majitelia domu môžu bez problémov čerpať všetky dostupné štátne podpory. A pokiaľ sa ešte úver vhodne uspôsobí, môžu byť výsledné mesačné splátky nižšie až o 132,78 € (4 000,- Sk), čo iste poteší peňaženku každého z vás.

Ochrana vo forme spätného odkúpenia
Podpísať hypotéku na 30 či 40 rokov môže niekoho desiť. Hovoríte si, čo keď sa niečo stane a nebudete schopní splácať dom? Čo bude potom? Nemusíte mať obavy, pretože Ekonomické stavby myslia aj na túto možnosť, a preto ponúkajú svojim klientom ochranu v podobe spätného odkúpenia domu. Pokiaľ by ste teda do desiatich rokov od dokončenia stavby potrebovali dom predať, Ekonomické stavby ho od vás odkúpia za tú istú cenu, za akú ste si ho zaobstarali.

Pokiaľ vás zaujíma, aké domy vám Ekonomické stavby v rámci programu MLADÁ RODINA môžu ponúknuť, tak vedzte, že medzi najobľúbenejšie patrí Ekonomik N7 s dispozíciou 4 + 1 a úverom na 40 rokov, ktorý si môžete zaobstarať za mesačnú splátku len 351 Eur, alebo tiež luxusný dom Ferdinand (5 + 1 a dvojgaráž) pri rovnakých podmienkach za 615 Eur mesačne. A to je určite dôvod začať uvažovať o tom, či už predsa len nie je ten správny čas začať si plniť svoje sny o bývaní…

Kontakt:


Ekonomické stavby s.r.o.
Pohranická ulica 391
951 01, Štitáre
Tel:037 655 99 11
Mob: 0903 571 471
info@ekonomicke-stavby.sk
www.ekonomicke-stavby.sk
Pobočka Žilina:
Moyzesova 35
010 01, Žilina
Tel:037 655 99 11
info@ekonomicke-stavby.sk
Pobočka Košice:
Hroncova 5
040 01, Košice
Tel:037 655 99 11
info@ekonomicke-stavby.sk

Kontakt ČR:

Ekonomické stavby a.s.
Ke Křižovatce 466,
Zruč-Senec 330 08
Tel: 00420/377 825 782
Mobil: 00420/ 777 743 411
info@ekonomicke-stavby.cz
www.ekonomicke-stavby.cz

Kategória: Legislatíva a financovanie
Zdieľať článok

Diskusia