Zdroj: Mediterran

TERRAN – Široká škála strešných krytín

21. 07. 2020 Zdieľať

Betónová strešná krytina predstavuje v našich podmienkach obľúbené riešenie. K hlavným výhodám kvalitnej betónovej škridle patrí vysoká pevnosť, nosnosť, tvarová stálosť, vodotesnosť aj mrazuvzdornosť.

V portfóliu značky Terran nájdete aktuálne sedem rôznych modelov strešnej krytiny v pestrej farebnej škále, ktoré uspokoja milovníkov klasiky aj nadšencov moderných tvarov a farieb.

Danubia

Strešná krytina Danubia svojím klasickým tvarom a mäkkými líniami evokuje rieku a zvlnenú krajinu. Škridla ideálne zapadá do podmienok strednej Európy. Jej povrch je hladký, dvakrát farbený. Danubia bude dostupná už v 12 vyhotoveniach – ponúka viaceré farebné možnosti (od tehlovočervenej po karbónovú) a tri povrchové úpravy (ColorSystem, ktorá zabezpečuje stálofarebnosť a lesk škridiel, alebo EVO, ktorá predstavuje najmodernejší spôsob úpravy a výrazným spôsobom predlžuje životnosť strešnej krytiny a nakoniec ClimaControl, ktorý bude dostupný od leta).

Strešná krytina Danubia

Strešná krytina Danubia Zdroj: Mediterran

Rundo

Strešná krytina Rundo je tradičná bobrovka, ktorá sa vyznačuje jednoduchým použitím a vysokou estetikou. Hoci má klasický tvar, nachádza uplatnenie aj na strechách súčasných moderných stavieb. Rundo je v ponuke v deviatich vyhotoveniach. V sortimente nájdete pestrú škálu farieb s povrchovou úpravou ColorSystem alebo EVO.

Strešná krytina Rundo

Strešná krytina Rundo Zdroj: Mediterran

Zenit

Strešná krytina Zenit zaujme svojím moderným hranatým tvarom a hladkým povrchom. Táto trendová škridla v sebe spája prvky orientu aj chladnú eleganciu severských krajín. Dostupná je v dvanástich vyhotoveniach v povrchovej úprave ColorSystem, EVO alebo ClimaControl.

Coppo 2018

Produktová línia Coppo vnesie vďaka svojim farebným odtieňom a tvaru na strechu vášho domu náladu slnečného Stredomoria. Dynamické línie strešnej krytiny s vlnitým profilom a tri farebné melírované vyhotovenia navyše dodajú každej budove zaujímavý vzhľad dýchajúci kreativitou. Strešná krytina je dostupná v povrchovej úprave ColorSystem.

strešná krytina Coppo Ferrara

Strešná krytina Coppo Zdroj: Mediterran

Vlčanka

Strešná krytina Vlčanka s vlnitým profilom je charakteristická svojou vysokou kvalitou, výhodnou cenou a celkovou spoľahlivosťou. Povrch tejto strešnej krytiny je hladký a ošetrený úpravou Štandard, ktorá zabezpečuje dobrú rezistenčnú schopnosť a stálofarebnosť. Vlčanka predstavuje efektívne riešenie, keďže sa v nej spája kvalita s estetikou. Je dostupná v jednom farebnom vyhotovení.

Synus

Produktová línia Synus zaujme svojím jedinečným vlnitým profilom, ktorý pripomína sínusoidu, a nízkou hmotnosťou predstavuje ideálne riešenie pri rekonštrukciách starších domov. Vďaka svojmu elegantnému tvaru je však zaujímavou voľbou aj v prípade novostavieb. Dostupná je v siedmich farebných vyhotoveniach.

Generon

Terran Generon je strešná krytina s integrovaným solárnym článkom, ktorý má také isté vlastnosti, ako ostatné súčasne vyrábané produkty firmy Mediterran Slovakia (odolnosť proti mrazu, presné rozmery, vodonepriepustnosť, povrchová ochrana), ale na povrch tejto krytiny sú integrované solárne články takým spôsobom, že spôsob ich ukladania a vzhľad sa takmer zhodujú s klasickými škridlami a ich pôvodná ochranná funkcia na celej ploche strechy je dokonale zaistená. Škridla Generon zároveň inovatívne využíva obnoviteľný zdroj energie a tým vám ponúka nielen estetické, ale aj ekologické riešenie bez kompromisov.

www.terran.sk

Zdroj: PR Mediterran Slovakia s.r.o.

Kategória: Strecha, podkrovie
Tagy: strešná krytina
Zdieľať článok