Zramujte a zarámujte!

Zramujte a zarámujte!

04. 05. 2007
Zdieľať

Máte plno drobností, zdajú sa vám milé a občas sa v nich len tak pre radosť prehŕňate. Tak prečo ich nemať stále na očiach a možno aj poruke? Stačí niekoľko rámikov, zmysel pre detail a trochu zberateľskej mánie.
Zramujte a zarámujte!

90098

Možno ste podľahli pokušeniu nosiť viac náramkov na jednej ruke, viac náušníc na jednom uchu a možno ste si navliekli na seba dve tričká v módnom trende aktuálnych sezón. Na jednej stene pokojne strpíte viac obrazov a na poličke v kozmetickom kútiku výstavu flakónov s obľúbenými parfémami. Páni možno ešte oprašujú sadu angličákov alebo si pamätajú na radosť zo zbierky odznakov, ktorá kedysi zdobila stenu chlapčenskej izby. Je úplne jedno, po akých drobnostiach vám duša piští: nemusíte ich schovávať. V obchodoch prekvitá ponuka rámikov všetkých veľkostí, farieb a druhov.

Bez problémov si zadovážite alebo dokonca zmajstrujete rám plný plytkých priečinkov. Potom s radosťou môžete ukladať príbuzné fľaštičky, ozdôbky, spomienkové predmety menších rozmerov podľa farieb alebo tvaru. Možno nájdete aj vhodnú staršiu, nie veľmi hlbokú zásuvku alebo budete mať šťastie na zásobník na písmenká, ktorý mal kedysi k dispozícii každý sadzač. A čím bizarnejšou zbierkou zaplníte rámiky a rámy, tým viac ozvláštnite „postihnutú“ stenu. Šťastnú ruku!Zramujte a zarámujte!

90097


Zramujte a zarámujte!

90096

Pavlína je zaťažená na hodinky. Ak iné ženy striedajú kabelky a topánky, prípadne chlapov, ona si vystačí so zbierkou hodiniek. So smiechom hovorí, že toto je jej pohyblivý obrázok alebo malý šatník na hodinky. Zvesí zakaždým tie, na ktoré má náladu. Manžetové gombíky sa vo väčšine domácností povaľujú niekde na dne zásuvky a v akútnom prípade sa nemusia ani nájsť. V tomto prípade to určite nehrozí. Spôsobne upevnené na zamate a „oháknuté“ v striebornom rámiku sú neprehliadnuteľné.


Zramujte a zarámujte!

90099

Tri gaštanové kone, Tri prasiatka, Tri oriešky pre Popolušku – tak prečo nie traja trpaslíci pre vašu mierne extravagantnú poličku? A najmä ak sú keramickí a v dobrej nálade (tí trpaslíci). Možno príde aj čas trpaslíkov.
Čas jelenieho parožia tohto roku výrazne trčal z niekoľkých interiérov na prestížnej výstave nábytku v nemeckom Kolíne.

Kategória: Dekor
Tagy: dekor
Zdieľať článok

Diskusia