Zdroj: ferm LIVING

Pripravte svoj domov na jar v minimalistickom štýle

24. 03. 2023 Zdieľať

Čo sa vám prvé vybaví, keď sa spomenie slovíčko „jar"? Mnohým napadne bezstarostné obdobie plné kvitnúcich stromov a kvetov, prvé teplejšie dni a vychutnávanie slnečných lúčov. Ak si svoju vitamínovú chvíľku, počas ktorej zbierate „déčko“, najradšej užívate doma na balkóne či terase, vyskúšajte to s minimalizmom. Ten vám pomôže sústrediť sa na prírodu a oddych.

Stojan na kvety Plant Box

Nadčasový stojan na kvety Plant Box od dánskej značky ferm LIVING vnáša do domácnosti organický výraz. Zachováva si čisté línie a uhladený vzhľad a zároveň predstavuje viac stylingových možností. Naplňte ho obľúbenými rastlinami, alebo ho využite ako konferenčný stolík s praktickým úložným priestorom. Prikryte stojan malým vekom na drôtený kôš Wire Basket Top, ktoré taktiež nájdete na www.bunt.sk, a praktický vyvýšený kvetináč sa premení na elegantný malý stolík.

Stojan na kvety Plant Box_2

Stojan na kvety Plant Box od dánskej značky ferm LIVING. Cena: 239 € Zdroj: ferm LIVING

Sklenený lampáš Luce Lantern

Elegantný číry lampáš Luce Lantern od ferm LIVING je odkazom na latinské slovo pre svetlo a svojím čistým dizajnom vnáša do vášho domova či vonkajšieho priestoru útulnú atmosféru. Minimalistická lampa je vyrobená výhradne z číreho, tepelne odolného borosilikátového skla a jej podlhovastý valcovitý tvar nechá dokonale vyniknúť svetlu horiacej sviečky.

Sklenená lucerna Luce Lantern_3

Elegantný číry lampáš Luce Lantern od ferm LIVING. Cena: 79 € Zdroj: ferm LIVING

Dekoratívny vankúš Lay

Doplňte svoju pohovku či obľúbené kreslo pútavým prvkom v podobe vankúša Lay, taktiež od značky ferm LIVING. Štýlový vankúš je vyrobený z hrubo štruktúrovaného bavlneného plátna s organickým abstraktným vzorom, do ktorého je ručne všívaná vlna z Nového Zélandu vo vysokom vlase. Dekoračný vankúš Lay sa pohráva s textúrou a tvarmi, aby vytvoril nádherne detailný doplnok do vášho domova.

Dekoratívny vankúš Lay_2

Dekoratívny vankúš Lay od ferm LIVING. Cena: 79 € Zdroj: ferm LIVING

Betónová váza Harmony

Kolekcia Harmony od slovenskej značky martjan Design je elegantnou kombináciou ručne vyrábaného betónu a skla. Sklo dodáva betónovým vázam čistotu, ktorá nevtieravo dopĺňa industriálny a chladný ráz betónu a pridáva mu štipku krehkosti.

Betónová váza Harmony_2

Betónová váza Harmony od martjan Design. Cena: 28 € Zdroj: martjan Design

Univerzálnosť využitia dáva priestor vašej fantázii. V nižšej siluete betónu a skla krásne vyniknú kratšie kvety. Môžete skúsiť aj dekorovanie sušenými kvetmi, orechmi, kamienkami alebo inými prírodnými materiálmi.

Interiérové doplnky nájdete na www.bunt.sk

Zdroj: PR článok spoločnosti Cross Fingers

Kategória: Dekor
Tagy: dekorácie
Zdieľať článok