24. 03. 2006
Zdieľať

Konečne je tu jar, aspoň podľa kalendára určite... Ak sa vám to vonku ešte veľmi jarné nezdá, skúste si kúsok jari vniesť do svojho bytu. Ako? V podobe farieb! Zelenej ako prvá svieža tráva, oranžovej ako prvá jemná karotka, žltej ako prvé žiarivé narcisy alebo nežnej ružovej ako prvé krehké šafrany...Farby jari

46802


Farby jari

46800


Keďže prvými a najkrajšími poslami jari sú kvety, určite nezabudnite hlavne na ne, poskytnú vám všetky farby v ich najkrajšom a najoriginálnejšom podaní. (Kvetinárstvo Orchidea)


Ak zvolíte jemnejšie pastelové odtiene zelenej a žltej, doplňte ich nežnou ružovou, napríklad na sviatočnom servise. (Twist Colour, Villeroy & Boch)


Farby jari

46797


Farby jari

46795


Veľkú noc už síce máme za sebou, ale kto povedal, že s úderom polnoci na Veľkonočný pondelok musí všetka výzdoba zmiznúť? Naaranžujte maľované vajíčka do širokej sklenenej misy, v ktorej vynikne ich pestrofarebnosť. Vyberte najmä žlté a hneď ucítite vo vzduchu jar. (Leonardo)


Robustné poháre z číreho skla výborne poslúžia ako váza na prvé jarné tulipány, ale aj ako držiak na oranžové papierové obrúsky, ktoré dodajú jarnému stolu sviežosť a eleganciu a výborne budú ladiť so zeleným obrusom. (Leonardo)

Kategória: Dekor Doplnky
Tagy: doplnky
Zdieľať článok

Diskusia