Všetko poruke

27. 10. 2005
Zdieľať

Aj vám sa už stalo, že ste rýchlo potrebovali napríklad lis na cesnak, prehrabávali ste sa v zásuvke a, samozrejme, našli ste ho až celkom dole pod ostatným kuchynským haraburdím? Aby ste mali vždy všetko poruke, výrobcovia vymysleli kuchynské súpravy, na ktorých všetky užitočné vecičky visia na otočnom stojane alebo stoja na podstavci, pekne jeden vedľa druhého.Všetko poruke

33137
Anton Sládek


Všetko poruke

33139
Anton Sládek


Kuchynská súprava od firmy BergHOFF z nehrdzavejúcej chirurgickej ocele obsahuje na otočnej základni luskáčik na orechy, otvárač na konzervy, vývrtku, škrabku na zeleninu a lis na cesnak. Cena 1270 Sk. Predáva Toyto.


Barová súprava z nehrdzavejúcej ocele od firmy Global. Na stojane v rade vedľa seba nájdete otvárač, nožík, metličku a klieštiky. Cena 418 Sk. Predáva Kulinár.


Všetko poruke

33138
Anton Sládek


Všetko poruke

33135


Kuchynská súprava Duo od firmy BergHOFF z nehrdzavejúcej chirurgickej ocele obsahuje osem kusov užitočného kuchynského náčinia. Cena 1640 Sk. Predáva Toyto.


Kuchynská súprava Utelis set z kolekcie Handy’s od firmy Guzzini. Na rotujúcej základni vždy nájdete kuchynské nožnice, otvárač na fľaše, vývrtku, luskáčik na orechy, lis na cesnak a škrabku na zemiaky. Dizajn: Ross Lovegrove. Cena 4200 Sk. Predáva Hoffa.Kategória: Doplnky
Tagy: doplnky kuchyňa kuchynská súprava poruke
Zdieľať článok

Diskusia