STIEBEL ELTRON Vám pomôže ušetriť ešte viac vďaka akčným setom!

08.12.2016  |     

Túžite po domove, ktorý ušetrí Vaše peniaze, energiu aj planétu? Ak je Vašou odpoveďou áno, našou odpoveďou je STIEBEL ELTRON a jeho akčné sety tepelných čerpadiel vzduch/voda WPL Trend. Postarajú sa o Vaše pohodlie a pomôžu ušetriť ešte viac peňazí!

A aké výhody prinášajú akčné sety pre Vašu domácnosť? Sú úsporné vďaka vysoko účinnej invertorovej technológii poslednej generácie a cenovo priaznivé k využitiu obnoviteľnej formy energie. Okrem toho ponúkajú aj vstavané funkcie chladenia, vzájomne zladené systémové riešenie pre každý objekt a menšie náklady vďaka reverznému odmrazovaniu tepelného čerpadla. 

Na svoje si príde každý z Vás vďaka ponúkaným trom setom. Pre maximálnu flexibilitu SET UNIVERZÁL a pre kompaktné prevedenie s integrovaným zásobníkom teplej vody SET KOMPAKT. Posledný SET KOMFORT je obzvlášť priestorovo úsporný a vhodný pre náročných užívateľov. Kvalita je zaručená, pretože všetky sety Vám ponúkajú triedu energetickej účinnosti A+++. Veľmi radi Vám k tomu vyhotovíme aj odborný návrh vykurovania a návratnosť investície do tepelného čerpadla. 

Akčné sety tepelných čerpadiel vzduch/voda WPL Trend sú k dispozícii už len do konca decembra 2016.

Pre viac informácií navštívte www.zasluzitesi.sk.

STIEBEL ELTRON – Dokonalosť, ktorú si zaslúžite.

www.teplozprirody.sk

TATRAMAT - ohrievače vody s.r.o.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Top články

Najnovšie knihy a časopisy