Výsledky súťaže o elektrický ručný šľahač ORAVA SL-140
Zdroj: Orava

Výsledky súťaže o elektrický ručný šľahač ORAVA SL-140

05. 09. 2023 Zdieľať

Elektrický ručný šľahač je neoceniteľným pomocníkom pri príprave ľubovoľných dobrôt v každej kuchyni. My sme pre vás pripravili jednoduchú letnú súťaž, v rámci ktorej dvaja vyžrebovaní šťastlivci získali elektrický ručný šľahač ORAVA SL-140 v hodnote 29,90 €.

Pre zapojenie sa do súťaže stačilo, aby ste nám do 31.8.2023 prostredníctvom formulára prezradili, aký koláč v lete najradšej pečiete.

Zo všetkých odpovedí sme vyžrebovali dvoch šťastlivcov:

Ľubica D. a Katarína V.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Majster na krémy aj kysnuté cesto

Neoceniteľným pomocníkom pri letnom vypekaní, ale aj pri prípravách slávnostnej vianočnej a veľkonočnej tabule sa u vás doma stane elektrický ručný šľahač Orava SL-140. S výkonom až 400 W efektívne šľahá krémy do koláčov a miesi rôzne druhy cesta, aby sa vám všetky dobroty vydarili na výbornú. Bez problémov zvládne spracovať aj ťažšie cestá na kysnuté slovenské i moravské koláče. Šľahač ergonomicky sadne do ruky a ľahko sa obsluhuje – posuvným spínačom si jednoducho nastavíte optimálnu rýchlosť spomedzi 6 rýchlostí šľahania a hnetenia alebo si môžete vybrať funkciu Turbo s expresným mixovaním na maximálne otáčky. V príslušenstve má šľahač dva druhy metličiek vyrobených z ušľachtilej ocele – na šľahanie aj na miesenie kysnutého cesta.

elektrický ručný šľahač Orava SL-140

Elektrický ručný šľahač Orava SL-140 Zdroj: Orava

Potrebujete vyšľahať krém do torty i do koláčov, šľahačku na ozdobenie ovocného pohára alebo ste sa pustili do prípravy domácej zmrzliny? Použite na to metličky na šľahanie vyrobené z ušľachtilej ocele, ktoré vám vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu poslúžia celé roky. Oceníte ich aj pri šľahaní majonézy do šalátu aj pri príprave piškótového, vaflového či treného cesta na sladké dobroty, ktoré milujú malí aj veľkí.

elektrický ručný šľahač Orava SL-140

Elektrický ručný šľahač Orava SL-140 Zdroj: Orava

Šľahač si bez problémov poradí aj s ťažším kysnutým cestom. Stačí vložiť do šľahača háky na miesenie a cesto už nemusíte s námahou miesiť ručne. Domáci chlieb, pizzu podľa vlastného gusta či tie najlepšie kysnuté koláče pripravíte s minimálnou námahou, keďže si tú najťažšiu prácu šľahač „odmaká“ za vás. Háky dôkladne vymiesia cesto zo všetkých strán tak, aby krásne vykyslo a bolo nadýchané. Sú stabilne nasadené, takže ani pri naozaj ťažkom ceste nevypadnú.

www.orava.eu

Kategória: Súťaže
Tagy: pečenie recepty
Zdieľať článok