Alternatíva vykurovania pre firmy aj jednotlivcov

23. 01. 2009
Zdieľať

Spoločnosť DEVI, výrobca inteligentného elektrického vykurovania a ochranných systémov proti snehu a ľadu, pripravila alternatívu vykurovania pre firmy aj jednotlivcov. Sú ňou univerzálne, ľahko prenosné a ľahko zabudovateľné teplovzdušné ventilátory a vykurovacie podlahové pásy vo forme puzzle, ktoré nevyžadujú inštaláciu odborníka, ktoré vyvinula ako prvá v strednej Európe.

„Napriek tomu, že plyn na Slovensko už opäť prúdi, podobná krízová situácia sa môže zopakovať aj v budúcnosti. Ľudia by sa preto mali snažiť hľadať aj alternatívne zdroje vykurovania,“ hovorí Dušan Lašák, obchodný riaditeľ spoločnosti DEVI. Tá ponúka firmám, ktoré diverzifikujú zdroje vykurovania, širokú škálu úsporných ventilátorov s jednoduchým ovládaním, ktoré dodávajú výdatný prúd teplého vzduchu a ľahko vytvárajú príjemné podmienky na staveniskách, výrobných halách, hospodárskych objektoch, prístreškoch či garážach. „Dodávame ich so zabudovaným termostatom, ktorý zabezpečuje, že spotreba elektrickej energie nikdy nebude vyššia, než je nevyhnutné. K dispozícii sú aj modely s typovým označením T („timer“), ktoré obsahujú mechanický časovač,“ dopĺňa Dušan Lašák.


Všetky teplovzdušné ventilátory majú päťstupňové ovládanie regulácie prúdenia vzduchu a k dispozícii sú aj modely s 24-hodinovým programovacím systémom, čo umožňuje vykúriť priestory ešte pred príchodom zamestnancov do práce.Jednotlivcom, majiteľom domov a bytov DEVI ponúka ako alternatívu vykurovania podlahové vykurovanie, ktoré si v domácnostiach sami dokážu regulovať. DEVI ako jediná spoločnosť dodáva kompletné riešenie elektrického vykurovania s vlastnou reguláciou. Užívateľ má pri tomto spôsobe vykurovania tepelnú pohodu vďaka príjemnému sálavému podlahovému vykurovaniu. „Prednosťou tohto spôsobu vykurovania je aj možnosť regulácie každej miestnosti individuálne. DEVI má okrem toho viac možností výberu vhodného systému pre podlahové vykurovanie a jeho reguláciu. Je možné ho inštalovať na všetky typy podláh a v istých prípadoch dokonca aj pod koberec,“ dodáva Dušan Lašák.Relatívne novým spôsobom regulácie je centrálny dotykový displej. Tento spôsob ovládania akéhokoľvek vykurovania sa veľmi jednoducho nastavuje vďaka dotykovej obrazovke a tiež programovým prispôsobením slovenskému jazyku. Hlavnou prednosťou tejto regulácie je bezdrôtová komunikácia a taktiež nadčasový dizajn.

Kategória: Aktuality
Tagy: devi podlahové vykurovanie
Zdieľať článok

Diskusia