And the winner is…

And the winner is…

12. 04. 2007
Zdieľať

Umývadlo Palomba Collection by Laufen v tvare misy vyznamenané ocenením „red dot“ za kvalitný a výnimočný dizajn. Vďaka svojej jedinečnej podobe získala asymetrická umývadlová misa č. 08 z kúpeľňovej kolekcie Palomba Collection by Laufen jedno […]

Umývadlo Palomba Collection by Laufen v tvare misy vyznamenané ocenením „red dot“ za kvalitný a výnimočný dizajn.

Vďaka svojej jedinečnej podobe získala asymetrická umývadlová misa č. 08 z kúpeľňovej kolekcie Palomba Collection by Laufen jedno zo svetovo najprestížnejších dizajnérskych ocenení „red dot“. Túto „pečať“ kvality za výnimočný dizajn udeľuje každoročne expertná porota v medzinárodnej súťaži „red dot design award“ produktom, ktoré presvedčia svojim inovatívnym a neskromným stvárnením.

Palomba Collection je prvotriedny projekt kúpeľňovej kolekcie, ktorý sa zrodil v spolupráci svetoznámej dizajnérskej dvojice Ludovica+Roberto Palomba a spoločnosti Laufen Bathrooms AG.


And the winner is...

87253

Medzinárodná porota zložená z renomovaných expertov v oblasti dizajnu posudzuje prihlásené produkty podľa viacerých kritérií: stupeň inovácie, funkčnosť, ergonómia, dlhodobá životnosť, ekologická zlučiteľnosť či kvalita proklamovaná samotným výrobcom. V tomto roku sa podrobilo posudkom poroty 2 548 produktov z podnikov zo 43 krajín.

Odovzdávanie cien sa koná 25. júna 2007 v priestoroch divadla Aalto-Theater v nemeckom Essene pred zrakmi viac než tisíc pozvaných hostí. Po podujatí si prítomní budú môcť umývadlovú misu i všetky ostatné ocenená produkty obzrieť na mimoriadnej výstave. Následne bude misa počas jedného roka vystavená v „red dot museum“ – na svetovo najväčšej stálej výstave súčasného dizajnu.

Palomba Collection – časová a elegantná kolekcia kúpeľňového zariadenia, ktorá sa hrá s hranicami geometrických a organických foriem a premieňa keramiku novým a nezvyčajným spôsobom. Prináša možnosť mnohých individuálnych riešení vďaka svojej kompletnej ponuke rôznych typov umývadiel, vaní, klozetov, bidetov i sprchových vaničiek a kúpeľňových doplnkov.

Kategória: Aktuality
Tagy: aktualpalomba sanita umývadlo
Zdieľať článok

Diskusia