Aprílové číslo časopisu Môj dom už v predaji

Aprílové číslo časopisu Môj dom už v predaji

04. 04. 2012 Zdieľať

Dali by ste si bublinky? Môj muž je občas na zabitie, a občas dokáže byť absolútne úžasný. „Šak jak chlap,“ ako by povedal náš pubertálny potomok. Ale nie o tom som chcela.

Absolútne úžasný bol napríklad, keď pre nás na jednu sychravú sobotu objednal romantické dve hodiny vo dvojici vo wellnes centre jedného nemenovaného hotelíka. Tešila som sa ako malá, ako budem ležať v bublinkách, počúvať hučanie kompresora, popíjať lacné šampanské a chrúmať zelenkavé februárové jahody. A vonku zatiaľ kosa a humus brutus. Náš pubertálny potomok skonštatoval, že sme trápni a že masážna vaňa je kravina. No neviem. Možno som aj bola totálne trápna, ale super som si to užila a na sychravú sobotu to bol podľa mňa jeden z najlepších programov. Takáto trápna by som vedela byť aj každý druhý týždeň. Lenže masážna vaňa doma, to už je pre mňa iná otázka. Jednak, že podaktoré stoja pomaly toľko, čo auto (iste, sú aj lacnejšie, takže sa asi len vyhováram), a jednak sa obávam, že by sa moje očarenie vytratilo spolu s výnimočnosťou zážitku. Nakoniec, ani s kúpaním v normálnej vani to nepreháňam, a pritom vodu milujem a vaňu doma máme. Možno som divná, ale zrejme nie som jediná. A čo vy? Máte doma masážnu vaňu? A chceli by ste ju mať? Mňa by to teda zaujímalo. Ak aj vás zaujíma, asi aké percento z vašich susedov masážnu vaňu má a koľkí by si ju celkom radi dopriali, keby bolo keby, zapojte sa do našej ďalšej malej anketky na www.mojdom.sk.
A ak vás zaujíma, ako dopadla naša minulomesačná anketa, tak len o málo viac než polovica hlasujúcich si myslí, že televízor do spálne nepatrí, a zároveň rovnako viac než polovica ľudí televízor v spálni má. To znamená, že dobre mienené rady odborníkov zrejme neberie úplne vážne takmer polovica z nás a občas robíme aj veci, o ktorých sme presvedčení, že by sme ich robiť nemali. Ale v prípade spální a televízorov nie je rozpor až taký dramatický.

🙂 Erika Kuhnová

Náhľad

Foto na titulnej strane: IKEA

Predplať si časopis Môj dom a vyhraj luxusnú obývačku!

Z OBSAHU:

str. 56

Podkrovie plné príbehov

„Tak toto bola ozaj pekná dievčenská izba. Romantická, ale pritom žiadna presladená torta.“ skonštatoval cestou z Pezinka s uznaním Dano, náš dvorný fotograf. Pravdu povediac, izba slečny, ktorá nás k sebe pozvala na návštevu, nás dostala obidvoch.


Aprílové číslo časopisu Môj dom už v predaji

1087736
Dano Veselský

str. 78

Najjednoduchšia cesta k domácemu relaxu

Čo dodá vašej kúpeľni, ale aj životu nový rozmer? Wellness! Zadovážte si hydromasážny systém alebo parný box či saunu a vytvorte si malé relaxačné centrum priamo v súkromí vášho príbytku.


Aprílové číslo časopisu Môj dom už v predaji

1087738
Kaldewei CS, s.r.o.

str. 140

Záhrada, ktorá miluje farby

Mnohí netrpezlivo čakáme na prvé rozkvitajúce kvety, farby a vône. Pobyt vo farebne rozmanitej záhrade je pre väčšinu z nás zaujímavejší a príjemnejší ako v takej, ktorá je ladená príliš monotónne. Pozývame vás nabrať inšpiráciu do záhrady, ktorá miluje farby.


Aprílové číslo časopisu Môj dom už v predaji

1087737
Daniel Košťál


Aprílové číslo časopisu Môj dom už v predaji

1087732
IKEA a.s.

 

Viac sa dočítate v najnovšom vydaní časopisu Môj dom apríl 2012

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok