Auto prístrešky novej generácie

Auto prístrešky novej generácie

29. 05. 2013 Zdieľať

Ak chcete poskytnúť svojmu miláčikovi ochranu a zároveň skrášliť prostredie svojho domu máme tu pre vás vhodné riešenie. Spoločnosť COOPERIT s.r.o. prináša na Slovensko auto prístrešky ktoré sú jedinečným spojením elegancie , moderného dizajnu, funkčnosti a vysokej kvality .

Tieto produkty prichádzajú v štyroch modelových radách: PORTOFORTE, LINEA, NEO a MYPORT. Všetky línie ponúkajú jedinečné priestorové a technické riešenie. Konštrukcia je vyrobená kompletne z eloxovaneho hliníka.
Dvojitý, prípadne trojitý oporný systém, poskytuje maximálnu stabilitu a odolnosť voči akýmkoľvek poveternostným podmienkam. V závislosti od oporného systému odolávajú vetru až do rýchlosti 150 km /h. Strecha prístrešku je z vysoko kvalitného polykarbonátu v dymovom prevedení vo viacerých farebných prevedeniach, ktorý poskytuje ochranu pred UV a infračerveným žiarením. Záťaž strechy je podľa prevedenia oporného systému 60 až 170 kg na m2, čo vám zabezpečí dokonalú ochranu pred dažďom, snežením či krupobitím. Prístrešky disponujú odkvapovým systémom, ktorý poskytne potrebné usmernenie odtoku vody zo strechy prístrešku. Vďaka  modulárnemu systému má zákazník možnosť výberu z viacerých prevedení napr. M, Y či Tandem. Toto riešenie  ponúka ochranu pre jeden, dva, tri, alebo aj viac automobilov súčasne. Prístrešky si našli využitie nielen ako ochrana pre automobily, ale sú často používané aj ako štýlové prekrytie terasy rodinného domu. Celá konštrukcia je ľahko zmontovateľná a dodávaná s kompletným spojovacím materiálom. Pre akýkoľvek z modelov sa rozhodnete zaručene sa vám dostane kvality, ktorá uspokojí aj toho najnáročnejšieho klienta.

Prístrešky na autá

Prístrešky na autá
Cooperit s.r.o.

 
Kategória: Aktuality
Zdieľať článok