Dýchajte čerstvý vzduch. Vitajte v CityPark Ružinov

Dýchajte čerstvý vzduch. Vitajte v CityPark Ružinov

09. 10. 2015
Zdieľať

Stavebná a developerská spoločnosť METROSTAV Slovakia, ktorá prevzala rozostavaný projekt 3nity v mestskej časti Bratislavy Ružinov, sa rozhodla revitalizovať projekt s dokonalým riešením pre ľudí, ktorí si vedia užívať moderný mestský život a zároveň majú radi zeleň a čerstvý vzduch.

Na križovatke Plynárenskej a Jarabinkovej ulice vyrastie už v najbližších rokoch rezidenčný komplex CityPark Ružinov, ktorý bude so svojou rozlohou zelene spĺňať atribút budúcej najzelenšej zóny tejto mestskej časti. Rezidenčný projekt CityPark Ružinov bude so svojimi viac ako 400 bytmi, 117 ateliérmi, loftmi a apartmánmi či 16 obchodnými priestormi najväčším bytovým komplexom v danej lokalite. Zámer developerov, spojiť biznis zónu s moderným a zdravým mestským životom, oživí rozsiahla zelená plocha s rozlohou viac ako 7 700 m2 , čo znamená, že pod oknami rezidentov sa bude rozprestierať zelená plocha s rozlohou väčšou, ako jedno futbalové ihrisko. Vysadené stromy, kry a tráva, ktoré obklopia všetky tri veže, dodajú projektu harmóniu, čistý vzduch a budú príjemnou oázou počas horúcich letných dní.    


Dýchajte čerstvý vzduch. Vitajte v CityPark Ružinov

1640249
Metrostav Slovakia a.s.

Oddych v tieni stromov namiesto nakupovania

V pôvodnom zámere projektu spájala tri bytové domy dvojpodlažná nákupná zóna s vlastnými obchodnými prevádzkami, ktorú do budúcna nahradí „zelená“ oddychová zóna. Tá bude prístupná pre verejnosť, avšak niektoré jej priestory budú určené výhradne pre rezidentov projektu a ich aktivity pri trávení voľného času. Projekt vybudovania komplexu CityPark Ružinov je síce naplánovaný na nasledujúce tri roky, no veža A, ktorá ako jediná disponuje svojou takmer finálnou podobou, je v súčasnosti už na 90 % vypredaná. Spustenie predaja veže B ohlásil developer na druhý novembrový deň tohto roku, pričom záujemcovia sa o predaji môžu dozvedieť viac v danom termíne na predajnom mieste v realitnej kancelárii BOND Reality v Bratislave. 


Dýchajte čerstvý vzduch. Vitajte v CityPark Ružinov

1640251
Metrostav Slovakia a.s.

Narastú spolu s vami

„Nevytýčili sme si cieľ priniesť iba strechu nad hlavou stovkám ľudí, ale vytvoriť  pre nich domov s miestom pre oddych v harmonickom prostredí priamo pod ich oknami “, tvrdí developer. Napriek tomu, že objekt stojí uprostred biznis zóny, nie je určený iba pre manažérov, ale aj pre rodiny s deťmi, ktoré určite ocenia sladké osvieženie v podobe plodov ovocných kríkov umiestnených priamo vo výsadbe parku. 

Objekt bude okrem mnohých oddychových zón disponovať aj vlastným detským a petangovým ihriskom, výbežiskom pre domácich miláčikov rezidentov a takisto priestorom s fitnes prvkami. V každej z troch veží bude taktiež vyčlenený spoločenský priestor pre deti aj dospelých, ktoré pokojne môže slúžiť ako súkromná herňa, kino či premietacia miestnosť počas športových podujatí. Priamo na prízemí bytových domov sa budú nachádzať obchodné priestory slúžiace ako potraviny, kaviarne, reštaurácie a pod. „Pri plánovaní a realizácii každej časti projektu myslíme v prvom rade na našich rezidentov. Chceme ich a ich deti odmeniť za to, že budú rásť spolu s nami.“


Dýchajte čerstvý vzduch. Vitajte v CityPark Ružinov

1640245
Metrostav Slovakia a.s.

Okrem bežných bytov tu budú môcť záujemcovia o bývanie nájsť aj v Bratislave menej dostupné lofty, so svetlou výškou 3,5m – 5m, ktoré navodia svojou dispozíciou pocit industriálna a výnimočnosti. Svoju plánovanú podobu vrátane exteriérových úprav by mal projekt dosiahnuť v lete v roku 2018.

BOND Reality
Mlynské Nivy 58, 821 05 Bratislava
+421 915 888 900
predaj@cityparkruzinov.sk
www.cityparkruzinov.sk

PR článok 

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia