Farbou roka 2013 je iskrivá smaragdovo zelená

Farbou roka 2013 je iskrivá smaragdovo zelená

11. 01. 2013 Zdieľať

Každoročne v decembri vyhlasuje Pantone Color Institute kráľovnú farieb pre ďalší rok. Na rok 2013 určili dizajnéri a zástupcovia značiek s medzinárodnou pôsobnosťou, že farbou, ktorá ovládne módu, dizajn aj interiéry, bude smaragdovo zelená. A obchodníci už zareagovali – na pultoch ponúkajú šaty, kozmetiku, módne doplnky aj kuchynské prístroje.

Luxusná a svieža

„Smaragdovo zelená je živá, žiarivá, svieža, sofistikovaná a luxusná. Vyjadruje regeneráciu, hojnosť a jednotu. Ľudské oko vidí v spektre farieb najviac zelenej,“ odôvodnila výber Leatrice Eiseman, výkonná riaditeľka Pantone Color Institute. V inštitúte predpokladajú, že žiarivý odtieň bude dominantný v móde, kráse, dizajne aj interiéroch. Šaty tejto farby si už dnes obliekajú Kate Middleton, Keira Knightley či Katy Perry. Oblečenie v tlmenejších farbách oživia zelené módne doplnky, očné tiene aj laky na nechty. V trendoch nezaostávajú ani výrobcovia spotrebných tovarov, SodaStream ponúka výrobník sódy vo farbe „emerald green” .
 
Ak chcete byť tento rok trendy, doplňte váš šatník o žiarivý kus oblečenia, zmeňte farbu mobilu, dokúpte nábytok či natrite stenu, oživte kuchyňu farebným prístrojom. Výberom smaragdovej zelenej zároveň zvýrazníte kvality, akými  sú pokoj, harmónia a vyrovnanosť.

Farbou roka 2013 je iskrivá smaragdovo zelená

Farbou roka 2013 je iskrivá smaragdovo zelená
www.sodastream.co.uk

Prirodzene žiari
 
Aj SodaStream kráča s dobou a do domácností prináša nové trendy. Sortiment výrobníkov sódy preto značka rozšírila o limitovanú edíciu v smaragdovo zelenej, ktorá najlepšie vyjadruje jej víziu – čistotu, prírodu a obnovu. Prístroj Genesis Emerald Green bude ozdobou každej kuchyne, navyše jeho používaním chránite aj životné prostredie – jedna fľaša SodaStream nahradí až 2 000 plastových fliaš perlivej vody. 
 
O prístroji SodaStream Genesis Emerald Green nájdete ďalšie informácie na www.sodastream.co.uk
Kategória: Aktuality
Zdieľať článok