Ideálnym doplnkom je farebný vypínač

Ideálnym doplnkom je farebný vypínač

05. 08. 2010
Zdieľať

Biele vypínače, ktoré po ére hnedých, zelených a oranžových zaujali miesta v našich domoch a bytoch, vytláčajú ďalšie farby. Hitom roka 2010 sú podľa štatistík firmy Schneider Electric piesková, champagne a bledošedá. Do hitparády piatich naj sa vmestili aj farby ako granátové jablko a tmavošedá.


Ideálnym doplnkom je farebný vypínač

274433
Schneider

Trendy sa však podľa Jarmily Belicovej zo Schneider Eletric neustále menia. „Viac odvahy vidieť pri zariaďovaní detskej izby, kde letí sýta ružová, jablkovo zelená alebo v súčasnosti veľmi módna palácovo modrá.“ Dnes je k dispozícii približne 500 farebných kombinácií vypínačov a zásuviek z niekoľkých dizajnových typov, čo každému umožňuje zladiť si vypínače s akoukoľvek izbou vo svojom domove.


„Kvalitný materiál a vhodne zvolená kombinácia farby rámčeka a prístroja dotvoria interiér štýlovo a zároveň čisto,“ vysvetľuje J. Belicová.  Podľa jej slov nielen rad kovových či sklenených, ale aj starožitných vypínačov disponuje širokou ponukou mechanizmov: jednotný vzhľad tak môžu mať aj vaše zásuvky na internet, detektor pohybu či otočný stmievač. Práve vypínače a zásuvky sa tak stávajú nielen nevyhnutnosťou, ale predovšetkým plne hodnotným dizajnovým doplnkom pre akýkoľvek interiér. Ak hľadáte vhodné riešenie pre váš dom či byt, zahrajte sa s farbami na stránke www.mojvypinac.sk.


Kategória: Aktuality
Tagy: schneider
Zdieľať článok

Diskusia