Zdroj: Internorm

Internorm – výrobca okien a dverí oslavuje 90 rokov na trhu

28. 04. 2021 Zdieľať

Internorm je medzinárodná značka okien v Európe a zamestnáva 1 906 zamestnancov. Tri výrobné závody v Traune, Sarleinsbachu a Lannachu doteraz opustilo viac ako 26 miliónov okenných jednotiek a dverí.

Od zrodu plastového okna až po dnešné inovácie v oblasti dreva – hliníka, High-Tech a High-Design inovácií, stanovil Internorm vysoké štandardy v celej Európe. Spolu s približne 1 300 obchodnými partnermi v 21 krajinách rozširuje spoločnosť svoje vedúce postavenie na európskom trhu. Okrem okenných a dverových systémov zahŕňa produktová rada aj systémy na ochranu pred slnkom a hmyzom.

90 rokov Internorm

Zdroj: Internorm

Svoje 90-te jubileum oslavovala spoločnosť spolu so všetkými Internorm partnermi digitálne. „Náročné časy si vyžadujú inovatívne nápady. Tohtoročným partnerským podujatím sme mohli osláviť naše 90. výročie vo veľkom štýle aj napriek momentálne obmedzeným možnostiam a posilniť súdržnosť Internorm rodiny. Toto podujatie vnímame aj ako znamenie, že žijeme svojou inovatívnou filozofiou na všetkých úrovniach a tešíme sa na budúcnosť,“ uviedol spolumajiteľ spoločnosti Internorm a hovorca spoločnosti Christian Klinger. 

Viac na www.internorm-okna.sk

 

Zdroj: Internorm

Kategória: Aktuality
Tagy: dvere okná sieťka na okno tepelno-izolačné sklo
Zdieľať článok