Jednoduchý a spoľahlivý náter pre náročné povrchy

Jednoduchý a spoľahlivý náter pre náročné povrchy

07. 09. 2012 Zdieľať

Natieranie oceľových zábradlí, železných plotov či zárubní dverí je opäť o niečo jednoduchšie. Uľahčí vám ho novinka od spoločnosti PRIMALEX - Jednovrstvová farba 2v1, ktorá v sebe kombinuje základnú aj vrchnú farbu. Táto tvrdá a mechanicky odolná farba je zárukou, že aj náročné povrchy budú chránené – DOKONALE.

 

Precízna príprava podkladu, použitie základnej antikoróznej farby a následný náter  vhodnou krycou farbou. Klasický a náročný postup, ktorý dokáže mnohých odradiť. Nová syntetická farba PRIMALEX Jednovrstvová farba 2v1 je ďalšou novinkou v portfóliu produktov spoločnosti PRIMALEX. Už z jej názvu 2v1 vyplýva, že poskytuje komfort spojenia antikorózneho základu a vrchnej krycej farby do jedného náteru.
 
Farba je určená pre povrchy ako železo, oceľ, liatina a hliník, rovnako v interiéri aj exteriéri. Zábradlia, rebríky, zárubne dverí, či ploty si vyžadujú použitie tvrdšej a mechanicky odolnejšej farby. Bezzákladová farba 2v1 im navyše poskytne vysokú antikoróznu a zároveň i povrchovú ochranu. Je ideálna aj pre renovácie náterov.
 
PRIMALEX Jednovrstvová farba 2v1 sa predáva v deviatich odtieňoch. K dispozícii je v 0,75 a 2,5 l baleniach, pričom aplikácia farby sa odporúča v dvoch až troch vrstvách.

Jednoduchý a spoľahlivý náter pre náročné povrchy

Jednoduchý a spoľahlivý náter pre náročné povrchy
PPG Deco Slovakia, s.r.o.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok