Lepenie ťažších dosiek a zrkadiel

15. 06. 2015
Zdieľať

V každej domácnosti, na chate či na chalupe sa nájde niekoľko opráv, pri ktorých potrebujete prilepiť aj relatívne ťažké veci. Preto značka Pattex skoncentrovala obrovskú lepiacu silu do jednej náplne - montážneho lepidla Pattex ONE FOR ALL. Je to až neuveriteľné, čo tento silák dokáže. Vyznačuje sa extrémne veľkou počiatočnou pevnosťou, dokáže uniesť až 350 kg/m2. Vďaka tejto schopnosti sa z tohto montážneho lepidla stalo najsilnejšie lepidlo značky Pattex.

Vysokú počiatočnú pevnosť oceníte najmä v prípade, ak lepíte materiál na zvislý povrch alebo dokonca na strop. Pattex ONE FOR ALL dokáže udržať aj ťažšie  dosky, ako napríklad obklad kuchynskej linky, bez predchádzajúcej fixácie. Vďaka tomuto silákovi sa dosky zo steny nezošmykujú a inštalácia je tak oveľa rýchlejšia a pohodlnejšia.

S Pattexom ONE FOR ALL ľahko prilepíte dosky ako napríklad  obloženie kuchynskej linky, opravíte  ním schody, prilepíte pracovnú dosku alebo parapet, opravíte ním vykývaný prah alebo pripevníte prechodovú lištu. Môžete ním lepiť v interiéri rovnako ako v exteriéri, dokonca mu neprekáža ani vlhké prostredie. Pattex ONE FOR ALL predstavuje koncentrovanú silu v jednej náplni. Dokáže lepiť tehly, keramiku, betón, drevovláknité a drevotrieskové dosky, sadrokartón, preglejku, prírodný kameň (hrúbka min. 10 mm), MDF, drevo, kov, tvrdené PVC, polystyrén, sklo, plasty, a zrkadlá. Vďaka špeciálnej receptúre je vhodné aj na vypĺňanie špár v kovových a drevených konštrukciách, ventiláciách a klimatizáciách, kde sa nevyžaduje pohyb spoja. 

Pozor SÚŤAŽ!!!

Vyhrajte balíček lepidiel Pattex, Chemoprén a Loctite Super!


Lepenie ťažších dosiek a zrkadiel

1575669
Henkel Slovensko, spol. s r.o.

​Montážne lepidlo Pattex ONE FOR ALL je vynikajúcim pomocníkom i pri lepení veľkých zrkadiel na stenu nebo na dvere skrine. Špeciálne zloženie lepidla nenarúša zadnú vrstvu zrkadla a preto nevznikajú nevzhľadné mapy. Navyše je vhodné na lepenie aj ťažších predmetov. Na očistenú a odmastenú zadnú plochu zrkadla naneste montážne lepidlo Pattex ONE FOR ALL a následne zrkadlo pritlačte silno na čistú stenu (napr. na dlaždice). Stena musí byť vopred ošetrená tak, aby jej povrch dokázal zrkadlo uniesť, teda ideálne na dlaždice alebo iný obklad steny. Vďaka vysokej počiatočnej priľnavosti nemusíte zrkadlo fixovať.    

Svoju silu ukázal Pattex ONE FOR ALL aj pri jednej zaujímavej skúške. Drevená stolička bola prilepená na dosku a tá bola potom  spolu s artistkou zodvihnutá do výšky. 

Sila, vysoká počiatočná pevnosť a možnosť lepenia širokej škály materiálov, to je nový Pattex ONE FOR ALL.

Viac informácií na www.pattex.sk

Kategória: Aktuality Materiály
Zdieľať článok

Diskusia