Moderný, či klasický nábytok od spoločnosti Beta Trenčín

Moderný, či klasický nábytok od spoločnosti Beta Trenčín

06. 05. 2013 Zdieľať

Spoločnosť BETA Trenčín s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1994 a orientuje sa na výrobu sedacích súprav, pohoviek a postelí. O ich kvalite sa presvedčili už tisícky spokojných zákazníkov. Špičkové technológie a skúsenosti získané počas obdobia svojho pôsobenia zabezpečujú firme neustály rast a punc osvedčenej kvality.

Dlhoročným cieľom spoločnosti Beta Trenčín je prinášať stále nové produkty, ktoré budú prispievať k zvýšeniu kvality pohodlia zákazníkov. V ich ponuke sa nachádzajú moderné, klasické aj kožené sedacie súpravy so širokou variabilitou zostáv, s možnosťou úpravy na mieru priamo do zvoleného interiéru, moderné manželské i jednolôžkové postele v rôznych variáciách, pričom žiadny rozmer nie je pre túto firmu problém. Firma vyrába aj masívne postele s možnosťou veľkého výberu z dostupných modelov. Ponuka zahŕňa tiež praktické a pohodlné pohovky, vhodné na príležitostné či každodenné spanie.


Od roku 2010 sa firma snaží postupne viac priblížiť zákazníkovi tým, že sa preorientovala z veľkoobchodného predaja na maloobchodný predaj v kamenných predajniach. Táto zmena poskytla zákazníkom niekoľko výhod ako predovšetkým nižšiu cenu priamo od výrobcu, úpravu výrobkov na mieru, veľký výber poťahových látok a koží, dopravu zadarmo po celom Slovensku a taktiež aj výbornú dostupnosť v 14-tich predajniach BETA NÁBYTOK v mestách: Humenné, Levice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Piešťany, Poprad, Považská Bystrica, Prievidza, Skalica, Trenčín, Zvolen a vo februári tohto roku rozšírili svoju sieť aj o pobočku v Rožňave. Viac info o pobočkách nájdete na tejto stránke. Tovar zakúpený v týchto  predajniach vozia zdarma vlastnou dopravou po celom Slovensku priamo k zákazníkovi domov. Dodacie termíny sú štandardne 2-4 týždne. V súčasnosti má firma v pláne expandovať s ich maloobchodnou sieťou aj na územie Českej Republiky.

  • A teda prečo sa rozhodnúť pre sedačku alebo posteľ od Beta Trenčín?
  • Využívajú kvalitné materiály od renomovaných dodávateľov.
  • Majú veľký výber poťahových látok a koží.
  • Ak je potrebné využiť priestor na maximum, upravia sedačku aj posteľ na mieru.
  • Záručný a pozáručný servis.
  • Odborné poradenstvo priamo na ich predajniach. On-line podpora priamo z výroby na ich webovej stránke.
  • Každý rok nový model sedacej súpravy. Firma sa snaží reagovať na požiadavky zákazníkov.
  • Doprava zadarmo po celom Slovensku.

Z ich ponuky si určite vyberie každý.


Firma BETA Trenčín s.r.o. od jesene minulého roka úspešne rozšírila spoluprácu so zľavovými portálmi zlavadna.sk, boomer.sk a slevadne.sk s ponukou postelí KAPPA II:


Náš TIP –  Luxusné manželské postele KAPPA vyrobené na Slovensku. Moderné prevedenie, zdravotne nezávadný matrac a úložný priestor.

Kategória: Aktuality
Tagy: posteľ
Zdieľať článok