Moderný dizajn do malej aj veľkej kúpeľne

Moderný dizajn do malej aj veľkej kúpeľne

02. 08. 2010
Zdieľať

Spoločnosť RAVAK predstavila úplne nový koncept Classic na ktorého vývoji sa podieľalo i štúdio Nosal Design. Koncept Classic je založený na maximálnej praktičnosti a na jednoduchých líniách. Vaňa tak vďaka svojej hĺbke a tvaru umožňuje […]

Spoločnosť RAVAK predstavila úplne nový koncept Classic na ktorého vývoji sa podieľalo i štúdio Nosal Design. Koncept Classic je založený na maximálnej praktičnosti a na jednoduchých líniách. Vaňa tak vďaka svojej hĺbke a tvaru umožňuje i na relatívne malom priestore veľmi pohodlné kúpanie.


Široké a ploché dno zároveň umožňuje i bezpečné sprchovanie. Keď vaňu Classic doplníte vaňovou zástenou, získate praktickú kombináciu vane a sprchového kútu v rozmeroch od 150 x 70 až do 170 x 70 cm. Umývadla Classic sú dizajnovo zladené s vaňou a vytvárajú tak jedinečnú kombináciu. Umývadla môžete mať v rozmeroch od 60 do 80 cm.


Aby ste mohli aj z malej kúpeľne vytvoriť miesto, ktorým sa bez obáv môžete pochváliť každej svojej návšteve, prináša spoločnosť RAVAK v rámci konceptu Classic tiež moderný a praktický nábytok. Je ponúkaný v kombinácii farieb negro/biela, čo dáva konceptu Classic nielen veľmi elegantný, ale aj exkluzívny vzhľad. Nábytok je štandardne impregnovaný proti vlhkosti, čo zaručuje dlhú životnosť a tvarovú stálosť nábytku. Koncept Classic je určený každému, kto má rád čisté a jednoduché línie a kto hľadá praktické riešenie do svojej kúpeľne. Navyše, na rozdiel od iných ponúk dizajnového nábytku do kúpeľne, je za rozumnú cenu.


Viac informácií nájdete na www.ravak.sk

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia