Najväčšie kúpeľňové štúdio v Česku a na Slovensku

16. 03. 2011 Zdieľať

Spoločnosť SIKO KÚPEĽNE expanduje na Slovensko. 11. marca bola v Bratislave na Galvaniho ulici otvorená najväčšia predajňa kúpeľňového vybavenia s rozlohou viac ako 2,5 tisíc m2

Expanzia na Slovensko bola logickým vyústením našich úspechov v Česku. So Slovákmi máme spoločnú históriu, kultúru aj tradície a máme aj podobný vkus, preto bolo prirodzené rozšíriť sieť našich predajní práve sem. Na jeseň minulého roka sme v Bratislave otvorili prvú slovenskú pobočku a vyskúšali sme si fungovanie na slovenskom trhu. Pretože sa nám veľmi osvedčila, rozhodli sme sa pokračovať v expanzii, a to rovno najväčšou predajňou na území oboch štátov. Naším cieľom je stať sa aj na Slovensku najväčším predajcom kúpeľňového vybavenia,“ prezrádza plány Jaroslava Valová, generálna riaditeľka spoločnosti SIKO KÚPEĽNE.

Na ploche vyše 2,5 tisíc m2 bude zákazníkov inšpirovať viac než 115 vzorových kúpeľní. Novinkou je sekcia VIP so vzorovými kúpeľňami vybavenými exkluzívnymi sériami sanity, obkladov a batérií od svetovo uznávaných výrobcov a dizajnérov. Súčasťou areálu SIKO KÚPEĽNE na Galvaniho ulici bude okrem maloobchodnej predajne aj veľkoobchod. V predajni privítajú zákazníkov 7 dní v týždni od deviatej hodiny ráno do ôsmej hodiny večer.

„V oboch bratislavských predajniach zamestnávame odborných predajcov, ktorí dokážu vždy zákazníkom profesionálne poradiť s výberom. Rovnako ako v Česku zabezpečujeme v spolupráci s naším slovenským partnerom Moderný byt komplexnú realizáciu kúpeľne od vybúrania starej až po zavesenie posledného vešiaka v novej kúpeľni bez starostí a so zárukou profesionality. Ponúkame aj službu vytvorenia 3D vizualizácií, ktoré klientom veľmi pomáhajú pri plánovaní kúpeľne, “ vysvetľuje Jan Voldán, vedúci marketingu, a dodáva: „Medzi našimi cieľmi je takisto nadviazanie spolupráce s developermi, ktorí stavajú rezidenčné a komerčné projekty. V Česku s nimi úspešne spolupracujeme a o to isté sa budeme usilovať aj na slovenskom trhu.

Otvorenie najväčšieho kúpeľňového štúdia sprevádza súťaž , do ktorej bude zaradený každý, kto v slovenských predajniach SIKO KÚPEĽNE nakúpi ľubovoľný sortiment aspoň v hodnote 100 eur, vyplní registračný formulár a vhodí ho do osudia. Súťaž bude prebiehať od 11. marca do 19. júna tohto roku. Vylosovaní výhercovia sa môžu tešiť na automobily Škoda Octavia a šesť darčekových certifikátov v hodnote 100 €. „Pravidlá súťaže budú uverejnené na webových stránkach www.siko.sk.

Expanzia na Slovensko prináša zmenu v populárnej súťaži Kúpeľňa roka, ktorú SIKO KÚPEĽNE vyhlasujú už od roku 2004. Výherca jednej z troch tradičných kategórií môže vyhrať až 4 444 €.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok