Najväčšie Sconto bude v Bratislave

Najväčšie Sconto bude v Bratislave

17. 07. 2015
Zdieľať

V septembri 2015 otvorí nemecký predajca nábytku Sconto v Bratislave svoj doteraz najväčší obchodný dom na Slovensku aj Česku. Vďaka tomu bude ponúkať široký sortiment tovaru, takže si na svoje prídu milovníci nábytku ako v klasickom dizajne, tak aj moderní minimalisti.

Nová predajňa bude situovaná v modernom nákupnom parku Pharos. Ten vám okrem klasických nákupných priestorov ponúkne plnú vybavenosť na relax a zábavu. Okrem kaviarní a reštaurácií máte možnosť navštíviť živé pasáže, ktoré ponúkajú priestor na oddych. Samozrejmosťou je dobrá dostupnosť, kedže centrum sa nachádza pri letisku a diaľnici. 

Sconto je jedným z mála predajcov, ktorí má väčšinu svojho sortimentu priamo na sklade. 6300m2, tak ponúka naozaj dostatok miesta, pre všetok tovar z katalógov. Na parkovanie poslúži parkovisko zo 450 parkovacími miestami.

Ak si chcete výber nábytku poriadne užiť a vaše ratolesti pre vás nemajú pochopenie, môžete ich nechať pohrať sa v niektorom z mnoha detských kútikov. Ak navyše budete stálym zákazníkom, stanete sa automaticky členmi Sconto Klubu, vďaka ktorému budete okamžite vedieť o chystaných zľavách a novinkách, ktoré sa chystajú v regáloch.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia