Novembrový Môj dom už v predaji

Novembrový Môj dom už v predaji

06. 11. 2013 Zdieľať

Najnovšie číslo časopisu Môj dom je opäť plné inšpirácií a praktických informácií na zveľadenie interiéru či záhrady, ale aj na stavbu domu. Nájdete ho na stánkoch a v hypermarketoch od 4. novembra.

Keďže advent sa blíži míľovými krokmi, novembrový Môj dom je venovaný najmä prípravám na vianočné sviatky – nájdete tu nápady na originálne adventné kalendáre, zaujímavo ozdobené stromčeky aj darčeky pre celú rodinu.  Samozrejme, ani  v novembri nechýbajú v Mojom dome zaujímavé domy,  interiéry a nápady, ako vylepšiť ten váš.

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Dom plný svetla

Tento mesiac vás zavedieme do úzkeho mestského domu v belgických Antverpách, ktorý mladá dvojica premenila na  prívetivé miesto plné svetla, ideálne na rodinné bývanie. 


Novembrový Môj dom už v predaji

1267082

Nápady na originálne adventné kalendáre

Skúste tento rok nekúpiť gýčového „Santu“ s otváracími okienkami. V novembrovom Mojom dome nájdete inšpirácie na omnoho krajšie, vlastnoručne vyrobené adventné kalendáre.


Novembrový Môj dom už v predaji

1267300

Test vreckových vysávačov

Štyri týždne sme sa starali o rôzne podlahy aby sme zistili, ktorý zo šiestich testovaných vysávačov si najlepšie poradí s prachom, pohodlne sa obsluhuje a nemá skryté nedostatky. Víťaza nájdete v aktuálnom čísle Môjho domu.


Novembrový Môj dom už v predaji

1267085

Lacnejší, alebo drahší?

Povaľujú sa vám doma časopisy kade-tade a chcete im konečne nájsť pekné miestečko? My sme vám praktické a dizajnovo zaujímavé stojany na časopisy usporiadali pekne prehľadne podľa ceny.


Novembrový Môj dom už v predaji

1267084

Vianočný stromček, aký ste ešte nemali

Ak chcete mať tieto Vianoce naozaj zaujímavý stromček, taký, aký ste ešte nemali, inšpirujte sa na stránkach novembrového Môjho domu – máme pre vás hneď tri originály, v rôznych štýloch a tradičných aj menej obvyklých farbách.


Novembrový Môj dom už v predaji

1267087

Darčeky pre každého

Premýšľate, čo kúpiť  pod stromček pre svojich blízkych alebo vzdialenejších? V aktuálnom čísle Môjho domu nájdete nápady na darčeky pre ňu, pre neho, pre ne, pre chlpatých členov rodiny… A za svoj vlastný originálny nápad na darček môžete ešte aj vyhrať kávovar.


Novembrový Môj dom už v predaji

1267086

Do detailu premyslená kuchyňa

Tento mesiac vám v Mojom dome ukážeme kuchyňu, ktorá je síce v dispozícii domu akýmsi  zákulisím jedálne, za posuvnými dverami sa však v skutočnosti skrýva perfektne premyslená kulinárska hlavná scéna. 


Novembrový Môj dom už v predaji

1267090

Záhrada ako bonus alebo nutné zlo?

Záhradná architektka vám tentoraz poradí, ako si vytvoriť záhradu, ktorú si užijete – takú, ktorá bude vašou súkromnou VIP zónou, kde môžete raňajkovať, odpočívať, zabávať sa, dovolenkovať … 


Novembrový Môj dom už v predaji

1267088

Na čo v novembri nezabudnúť

Aj tento mesiac vám pripomenieme, čo by ste mali urobiť v záhrade, aj ako sa postarať o balkón či izbové rastliny, aby bola vaša zeleň stále v dobrej kondícii. Samozrejme, pridáme aj zopár tipov na zaujímavé rastliny či originálne záhradné prvky.


Novembrový Môj dom už v predaji

1267089

Budete svietiť LED-kami?

Vydržia až 50 rokov a znesú aj časté zažínanie a zhasínanie. Kam sa hodia, ako si vybrať farbu svetla, čo znamenajú údaje na škatuľke nájdete spolu s prehľadom LED-iek a ich cenami v aktuálnom Mojom dome.


Novembrový Môj dom už v predaji

1267091

Ušetrite na kúrení

Čím kúriť, to je otázka. Elektrina, plyn, drevo… – každá z možností má svoje výhody aj úskalia, s každým typom vykurovania sú spojené iné náklady. Všetko,  čo by ste mali zvážiť pri rozhodovaní sa o vykurovaní vášho domu, sa dozviete v novembrovom čísle časopisu Môj dom


Novembrový Môj dom už v predaji

1267081

 

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok