Októbrový Môj dom už v predaji

04. 10. 2016
Zdieľať

Nielen tí, ktorí radi trávia chvíle pred spaním s knižkou v posteli, ocenia spálňu, ktorá je príjemným a útulným miestom – v októbrovom vydaní časopisu Môj dom vám poradíme, ako si ho vytvoriť v akokoľvek veľkej (alebo malej) miestnosti. Množstvo námetov a šikovných tipov však nájdete aj v článkoch venovaných zariadeniu praktickej kuchyne či vytvoreniu atraktívnej záhrady. Samozrejme, aj tento mesiac vás zavedieme na návštevu do originálnych bytov a domov z celého sveta, poradíme, ako si urobiť originálny plot aj aké kozuby sa hodia do dnešných domov. Nechýba ani ďalší kúsok nadčasového dizajnu, riešenie interiérového problému od profesionálnej architektky či pravidelný redakčný test. Októbrový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 3. 10.

Najnovší Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.


Októbrový Môj dom už v predaji

1843893

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Hravosť, elegancia a svetlo

Aj tak možno charakterizovať škandinávsky štýl, ktorý je v súčasnosti populárny všade vo svete. Minimalistické prvky vo svetlých tónoch doladené dekoráciami v kontrastných sýtych farbách dajú priestoru prívetivú a priateľskú atmosféru.


Októbrový Môj dom už v predaji

1843401

Bývanie v sivom

Zamračená obloha, sivé vlasy, páni v sivých flanelových oblekoch – sivá farba vyvoláva celé spektrum nálad, od melanchólie či strohej racionality až po elegantnú klasiku. V októbrovom Mojom dome môžete nazrieť do bytu, ktorý práve vďaka rozličným odtieňom sivej pôsobí klasicky, a zároveň jemne a zasnene.


Októbrový Môj dom už v predaji

1843407

Domček na ceruzky

Ak máte radi na pracovnom stole poriadok a nezaobídete sa bez množstva ceruziek a písacích potrieb, určite vás poteší štýlový stojan, ktorý si môžete vyrobiť podľa návodu v aktuálnom vydaní časopisu Môj dom.


Októbrový Môj dom už v predaji

1843409

V ríši snov

Hoci v spálni mnohí z nás trávia naozaj len čas venovaný spánku a chvíle krátko pred ním a po ňom, mala by pôsobiť harmonicky a súčasne odzrkadľovať našu osobnosť, aby bolo snívanie čo najpríjemnejšie. 


Októbrový Môj dom už v predaji

1843413

Pastelová spálňa

Ani neveľká spálňa nemusí vyzerať stiesnene, treba sa však správne popasovať s centimetrami. V októbri sa môžete na stránkach Môjho domu presvedčiť, ako jej dokážu dodať vzdušnosť jemné svetlé farby spestrené pastelovými tónmi.


Októbrový Môj dom už v predaji

1843419

Biela veža

Dá sa napratať na pozemok s rozlohou 69 m2 rodinný dom s obytnou plochou 212 m2 a ešte ušetriť kúsok na záhradku? Nemožné? Premýšľajte v troch dimenziách a dostanete vežu. Tá, ktorú nájdete v najnovšom čísle časopisu Môj dom, je skutočne pôsobivá.


Októbrový Môj dom už v predaji

1843423

Účel svätí prostriedky

Určujúcim dizajnérskym motívom nábytku musí byť účel. Iba z jeho dokonalého naplnenia môže prameniť každodenné uspokojenie. K dokonalým príkladom účelnosti patrí aj ikona z októbrového vydania Môjho domu – sofa Westhausen z roku 1926.


Októbrový Môj dom už v predaji

1843427

Plná lásky

Žiadne nutné zlo, ale veľa odhodlania, elánu a lásky. Lásky k dobrému jedlu, jeho estetickému stvárneniu a najmä jeden k druhému. Aj to možno badať v kuchyni foodblogerky Moniky z blogu LaPetit, ktorú vám tento mesiac predstavíme v Mojom dome.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste


Októbrový Môj dom už v predaji

1843431

Pravidlá, ktoré vás neobmedzia

Pravidlá zvyčajne obmedzujú, ale v prípade kuchyne je to práve naopak. Sú nevyhnutné na to, aby sa v nej zabezpečil plynulý chod a všetci členovia domácnosti ju mohli pohodlne využívať.


Októbrový Môj dom už v predaji

1843435

(Ne)tradičné hranice záhrad

Pri ohraničení pozemku rodinného domu máte v súčasnosti naozaj rôzne možnosti. Či už zvolíte betónový múr, živý plot alebo kov, vždy dbajte na to, aby oplotenie harmonizovalo s domom a jeho okolím – na október sme si pre vás pripravili praktické aj originálne tipy.


Októbrový Môj dom už v predaji

1843441

Vitaj, jeseň

Jeseň má aj pre svoje pestré farby množstvo priaznivcov. Ak si ju chcete užiť naozaj naplno, preneste si ju vo forme nápaditých aranžmánov aj k sebe domov. 


Októbrový Môj dom už v predaji

1843445

Kozub do moderného domu

Túžba po kozube aj dnes často súvisí najmä s romantickou predstavou pohľadu do plameňov, keďže sa však do dnešných dobre zateplených domov nehodí hocijaký kozub, s trochou tej „techniky“ by ste sa mali určite oboznámiť – príležitosť  na to máte v októbrovom Mojom dome.


Októbrový Môj dom už v predaji

1843907

Čelom vzad

Občas je dobré pozrieť sa na veci z inej strany a nenechať sa zviesť stereotypmi – na opačnom konci pozemku možno budete mať viac slnka aj súkromia a elektrické vykurovanie vás nezruinuje, ak si vyberiete správny typ a máte rozumne postavený dom. V októbri nájdete v Mojom dome drevostavbu, ktorej majitelia sa dokázali od nepraktických stereotypov oslobodiť.


Októbrový Môj dom už v predaji

1843911

 

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia