Omietnutý pórobetón už za jeden deň!

18. 05. 2017
Zdieľať

Vlastníte dom z pórobetónu a chcete aby vám majster „vykúzlil“ perfektné a hladké steny v čo najkratšom čase? Vyskúšajte sadrovú omietku Rimano Glet XL. Poradí si s akýmkoľvek (aj náročným) finálnym maliarskym náterom či s trendovou tapetou.

Rimano Glet XL je súdržná a elastická hladká omietka s výbornou konzistenciou a špeciálnou priľnavosťou, preto je vhodná na omietanie pórobetónových stien a stropov. Pri rovnej stene môže byť použitá aj ako  podkladová vrstva, no v prípade nerovného povrchu odporúčame použiť najskôr ako podkladovú vrstvu Rimano Multi, a až finálne Rimano Glet XL.


Rimano Glet XL

Rimano Glet XL
Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Vďaka svojej jemnosti umožňujú sadrové omietky na stenách vytvoriť hladký povrch a to aj bez dodatočného a prašného brúsenia. Dôležité je len dodržať pri aplikácii správny postup a inštrukcie. Potom máte stenu na finálnu úpravu s maľovaním či tapetovaním pripravenú už za jeden deň!


Rimano Glet XL

Rimano Glet XL
Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Veľkým benefitom sadrových stierok a omietok je, že sú z prírodného materiálu, stenám umožňujú dýchať a prirodzene regulujú vlhkosť v interiéri, takže sa postarajú o zdravšie bývanie. Preto sú vhodné aj pre alergikov, hlavne do detských izieb či spální.

Pre ideálnu funkčnosť a dokonalé estetické prevedenie je potrebná dôležitá kvalitná realizačná firma; Pre viac informácií o uvedených výrobkoch a ich profesionálnej realizácií Partnermi RIMANO LIGY MAJSTROV navštívte:
 
www.rigips.sk/montazne-firmy-kontakty/sadrove-stierky-a-omietky/

www.rigips.sk

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia