Paropriepustný tepelnoizolačný systém Baumit open teraz za super cenu!

18. 09. 2015
Zdieľať

Či zatepľujete novostavbu alebo rekonštruujete starší dom, tepelnoizolačný systém Baumit open je ideálnym riešením. Základnou súčasťou systému Baumit open sú fasádne izolačné platne openTherm s pravidelným rastrom otvorov, ktoré umožňujú masívny a rýchly odvod vodnej pary z konštrukcie.

Všetky vrstvy systému – lepiaca hmota openContact, izolačná doska openTherm a fasádna omietka openTop či samočistiaca NanoporTop, tvoria jeden harmonický a priepustný celok. 

Systém Baumit open má rovnakú priepustnosť vodných pár ako tehlové murivo, čo vytvára z fasády homogénnu konštrukciu s vynikajúcimi stavebno-fyzikálnymi parametrami.Paropriepustný tepelnoizolačný systém Baumit open teraz za super cenu!

Paropriepustný tepelnoizolačný systém Baumit open teraz za super cenu!
Baumit, spol. s r.o.

Zvýšená paropriepustnosť všetkých vrstiev systému Baumit open umožňuje až o 50 percent rýchlejšie vysušenie novostavieb, ktoré sú zaťažené stavebnou vlhkosťou. Baumit open výrazne znižuje riziko kondenzácie vodnej pary v konštrukcii, čo má zásadný vplyv na hygienu prostredia a optimálnu vnútornú klímu zateplenej budovy. Máloktorá iná skladba tepelnoizolačného systému dokáže ochrániť fasádu tak efektívne a ohľaduplne ako tepelnoizolačný systém Baumit open. Tento jedinečný systém celkom prirodzeným spôsobom a s využitím základných fyzikálnych princípov spĺňa predstavy o zdravom bývaní, dlhoročnej spoľahlivosti a ekonomickej výhodnosti.

Jedinečný paropriepustný tepelnoizolačný systém Baumit open získate teraz za super cenu!
•   Izolačné platne Baumit openTherm teraz za cenu bežného polystyrénu!
   Baumit open dýcha 4x viac ako bežný tepelnoizolačný systém.
   Akcia platí od 1.9. do 31.10.2015.

www.baumit.sk, www.akciaopen.sk 

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia