Pochváľte sa krásnym balkónom, my vás odmeníme zaujímavou cenou!

Pochváľte sa krásnym balkónom, my vás odmeníme zaujímavou cenou!

01. 06. 2010
Zdieľať

Radi čítate naše články venované záhradám, ale máte k dispozícii len pôdu v niekoľkých kvetináčoch? Milujete zeleň, ale vašou záhradou je iba balkón? Hnevajú vás balkóny a lodžie, ktoré slúžia ako sklady haraburdia, a radšej by ste na nich cestou domov videli prekypujúcu záplavu kvetov? Je načase ísť príkladom! Odfotografujte najkrajší balkón v okolí – či už je váš vlastný, mamin, svokrin, dcérin alebo susedov – a pošlite nám jeho fotografie. Vaše zábery možno inšpirujú ďalších, a konečne sa aj u nás začne viac balkónov podobať skôr na malé milé záhradky, než na zapratané zadné dvory. Navyše, získate šancu vyhrať niektorú zo zaujímavých cien.

Ako postupovať?


Na adresu sutaz@jaga.sk alebo na číslo 7507 pošlite  do 19. 7. 2010 e-mail alebo MMS s fotografiou pekného alebo originálneho balkóna či lodžie a  pripojte k nej krátky opis. Ideálne sú technicky kvalitné fotografie.
E-maily posielajte s heslom Foto sutaz balkon.
MMS pošlite v tvare: DETAILmedzeraMENOmedzeraPRIEZVISKOmedzeraULICAmedzeraCISLOmedzeraPSCmedzeraMESTO
Príklad: DETAIL JAN VYMYSLENY, NEZABUDKOVA 6, 821 08 BRATISLAVA
(Poplatok za zaslanie MMS správy je 0,50 eura.)
Čítajte časopis Môj dom, aby ste sa dozvedeli výsledky súťaže.


Čo sa bude diať ďalej?


• V augustovom a septembrovom  čísle časopisu Môj dom a na stránke www.mojdom.sk (v čase od 2. 8. 2010) uverejníme redakčný výber najlepších fotografií (doručených do 19. 7. 2010) a vy budete mať možnosť hlasovať za svojho favorita.
• Autori troch fotografií, ktoré dostanú najviac hlasov, sa stanú šťastnými výhercami záhradného nábytku, sedačky alebo kuchynskej linky.
• Z hlasujúcich čitateľov vyžrebujeme výhercov mnohých ďalších cien.


Čo vás čaká?


• Ak sa do súťaže zapojíte, tak určite napätie a možno niektorá z týchto zaujímavých cien…
• … a ak budete súťaž iba sledovať, tak určite mnoho zaujímavých nápadov a inšpirácie.Pochváľte sa krásnym balkónom, my vás odmeníme zaujímavou cenou!

266380


1. cena Kožená sedacia súprava ANTEQUIR od spoločnosti in-ELIS v hodnote 3 851 €Pochváľte sa krásnym balkónom, my vás odmeníme zaujímavou cenou!

266332


2. cena Záhradný nábytok nielen do záhrady od spoločnosti ZÁHRADNÝ RAJ v hodnote 2 380 €Pochváľte sa krásnym balkónom, my vás odmeníme zaujímavou cenou!

266334


3.cena Kuchynská linka podľa vlastného výberu od spoločnosti MADOS Plus v hodnote 1 190 €


Podmienky sútaže mojdom.zoznam.sk/?cid=739378


Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia