Pomocník pre všetky letné nehody – Loctite Perfect Pen

18. 06. 2019 Zdieľať

Počas leta mnohí z nás prežívajú najaktívnejšiu časť roka, počasie je príjemné a my si radi zahráme rôzne športy, vytiahneme nafukovačky, ležadlá, slnečníky, slnečné okuliare a užívame si krásny deň.

Teda až do momentu, kedy nezistíme, že nafukovačka nám fučí, lebo sa na nej spravila malá dierka, ležadlo má odlomenú nohu, raketa má prasknutú rukoväť alebo naše slnečné okuliare sa na boku zlomili a my sme ich mali tak radi.


Pomocník pre všetky letné nehody – <br>Loctite Perfect Pen

2423793
Henkel

Nemusíte zúfať, máme na to všetko jedného skvelého pomocníka – 
Loctite Perfect Pen – sekundové lepidlo, ktoré je naozaj na všetky materiály, má gélovú konzistenciu, takže ho môžeme aplikovať nie len na vodorovné plochy ale aj na zvislé a nebude nám stekať a kvapkať. Lepidlo má dokonalý aplikátor, s ktorým sa dostanete presne tam kde potrebujete a vytlačenie lepidla môžete ľahko regulovať. Je to s ním skrátka tak jednoduché ako písať s perom. Schne do pár sekúnd a jeho pevnosť je naozaj výnimočná. Lepidlo je bez rozpúšťadiel a ideálne na materiály, ako je porcelán, kov, gumu, kožu, drevo, plasty (okrem PE/PP) a papier. 


Pomocník pre všetky letné nehody – <br>Loctite Perfect Pen

2423791
Henkel

Čo sa zlomí, prepichne, praskne, odtrhne, to sa vždy dá aj zlepiť. Vďaka novej receptúre lepidlo odoláva silným otrasom a náporu vody. Praktické vreckové balenie ponúka možnosť okamžitého opravenia poškodených a zlomených vecí a slúži ako prvá pomoc na cestách, turistike, v aute alebo pri športe. Lepidlo je odolné proti extrémnym teplotám, od -50°C až do 120°C. Sekundové lepidlá Loctite poskytujú rôzne aplikátory, rôzne veľkosti balení, tekutú alebo gélovú konzistenciu, takže je z čoho vyberať. Všetky lepidlá Loctite majú špeciálny uzáver, ktorý zabráni vyschnutiu lepidla a lepidlo môžete odložiť a použiť znova.


Pomocník pre všetky letné nehody – <br>Loctite Perfect Pen

2423789
Henkel

Ak vám treba poradiť čo s čím lepiť, navštívte stránku www.loctite-superattak.sk. Hlavne nezabudnite, čo zlomíte, to zlepíte!

Kategória: Aktuality
Tagy: sekundové lepidlá
Zdieľať článok