Praktický a výkonný vysávač PowerPro Duo od Philipsu

08. 07. 2014 Zdieľať

Vysávanie už nemusí byť nepríjemnou povinnosťou. Postará sa o to novinka od spoločnosti Philips, PowerPro Duo Ručný/tyčový vysávač 2 v 1, FC6168/01. Toto nové zariadenie v sebe pomocou technológie PowerCyclone kombinuje výhody tyčového aj ručného vysávača a umožňuje jednoduché čistenie kobercov, dlážky aj nábytku.

Maximálny výkon vysávania je dosiahnutý tvarom hubice TriActive Turbo, ktorá optimalizuje prúdenie vzduchu a vysávač tak dokáže motorizovanou kefou vyzbierať nielen nečistoty, ale aj chumáče a chlpy zvierat. To ocenia predovšetkým majitelia domácich zvierat. Ich miláčikov nebude počas vysávania dráždiť ani žiadny mykajúci sa kábel – nabíjateľné, výkonné, ale ľahké 18 V lítiovo-iónové  batérie zabezpečujú bezšnúrovú prevádzku až 40 minút.  

Vysávač Power Pro Duo má porovnateľný výkon ako tradičný 2000 W vysávač. Je praktický, vždy poruke a dosiahne aj na neprístupné miesta. Keby predsa len nie, stačí ho vybrať a použiť ako ručný vysávač. Rovnako jednoduchá je aj jeho údržba. Zásobník na prach je navrhnutý tak, aby bolo možné vysypať prach priamo do odpadkového koša, penový filter je umývateľný.


Praktický a výkonný vysávač PowerPro Duo od Philipsu

Praktický a výkonný vysávač PowerPro Duo od Philipsu
Philips

Odporúčaná cena:  192,99 €

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok