Prvý februárový týždeň spustil Ceresit dve predajné akcie

09. 02. 2015 Zdieľať

Spoločnosť Henkel Slovensko, spol. s r.o. pripravila pre odberateľov stavebnej chémie Ceresit na začiatok februára hneď dve príjemné prekvapenia. V rámci nových predajných akcií je možné získať nielen polokošeľu, ale aj vstupenky na MS v ľadovom hokeji 2015 v Českej republike.

V pondelok 2. februára odštartovala predajná akcia, v rámci ktorej je pri kúpe dvoch trubičkových alebo pištoľových PU pien Ceresit White Teq možné získať zdarma polokošeľu. Ale na váhanie moc času nie je – akcia trvá len do vyčerpania zásob polokošieľ s logom tejto novinky medzi PU penami. Nová pena Ceresit White Teq vlani otvorila novú stránku v ére PU pien: s novou technológiou dostávajú zákazníci úsporu nákladov na vykurovanie, protihlukový a užívateľský komfort a vyššiu ochranu proti UV žiareniu.

Hokejové majstrovstvá sveta, ktoré aj tento rok Ceresit sponzoruje, sa zákazníkom vybavia pri nákupe lepiacich mált Ceresit CM 12 PLUS a CM 16. Predajná akcia s týmito maltami, vďaka ktorej sa môžete dostať – pri odbere troch paliet – automaticky k hokejovému dresu Slovenska, prebieha od 4. februára do 15. apríla alebo do vydodania zásob.

To ale nie je všetko – po skončení súťaže získa 20 odberateľov lístok na zápas základnej skupiny MS v ľadovom hokeji 2015. 10 odberateľov, ktorí počas súťaže odoberú najviac pol kamiónových objednávok produktov CM 12 PLUS a CM 16, získa lístok automaticky. Každý ďalší odberateľ, ktorý odoberie počas trvania súťaže minimálne jednu pol kamiónovú objednávku, bude automaticky zaradený do zlosovania o ďalších 10 lístkov na zápas. Kľúč k vstupenkám je pritom jednoduchý: čím väčší počet pol kamiónových objednávok, tým väčšia šanca získať lístok v zlosovaní.

Podrobnosti o oboch akciách vrátane pravidiel nájdete na stránkach www.ceresit.sk 

Kategória: Aktuality Materiály
Tagy: súťaž
Zdieľať článok