SanSwiss – dizajnové inovácie

08. 06. 2016
Zdieľať

Sprchový kút pre Vás môže byť aj miestom relaxácie, kde si môžete oddýchnuť po náročnom dni. S naším sprchovacím kútom sa Vám otvára veľa možností, ako ho prispôsobiť Vašim predstavám. Či už sa jedná o bezrámové, čiastočne rámové alebo rámové zásteny s rôznymi tvarmi profilov, široko otvárateľné krídlové dvere, posuvné dvere s úsporou miesta alebo pevné walk-in zásteny do veľkých kúpeľní, naše zásteny splnia najrôznejšie priania zákazníkov pre individuálne riešenie kúpeľne, vrátane atypických rozmerov a zvláštnych prevedení.

V tomto roku sme pripravili tieto novinky:

Escura je moderná, inšpirujúca a dynamická séria sprchových zásten, ktorá sa vyznačuje osobitým dizajnom. Dvere a pevné steny sú vyrobené z 6 mm bezpečnostného skla a majú moderný dizajn madiel a pántov. Pánty sú na vnútornej strane skla zapustené, čo značne uľahčuje čistenie. Ľahkej údržbe tiež napomáha Antiplaková úprava skla Aquaperle, ktorá sa štandardne dodáva na všetkých sklách. Zdvihový mechanizmus u pántov uľahčuje otváranie a zabraňuje predčasnému opotrebovaniu tesnenia na dverách. Tieto sprchové zásteny sa vyrábajú v štandardnej výške 2000 mm a sú u nich možné štandardné aj atypické šírky. K ich prednostiam patrí tiež dobrá stabilita a jednoduchá montáž.

V typovej rade TOP-Line sme pripravili zaujímavú novinku v kategórii walk-in zásten. Jedná sa o samostatnú pevnú stenu s krátkym otočným dielom. Pevná stena aj otočný diel majú len zvislý profil a nemajú horný ani dolný rám, takže sa táto zástena môže stať zaujímavým dizajnovým doplnkom modernej kúpeľne.

www.sanswiss.sk 

 

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia