SanSwiss – sprchové kúty s moderným dizajnom

11. 05. 2016
Zdieľať

SanSwiss stále pokračuje v inováciách sortimentu sprchových kútov.

V segmente sprchových kútov sú stále obľúbenejšie varianty s lesklým chrómovým dizajnom a sklom (napr. typové rady Pur, Escura a SWING-Line). 

V dizajnových kúpeľniach, kde je viac miesta, sa stali trendom tzv. walk-in zásteny. Tie sa skladajú z niekoľkých pevných stien a nie sú úplne uzatvorené. V luxusných kúpeľniach sú v poslednej dobe moderné tiež zásteny s čiernym matným rámom a chrómovanými doplnkami či výplne so zrkadlovým alebo dymovým sklom (typový rad Pur Light S).

Pur – nadčasová elegancia

Impozantné čisté plochy bezrámových tabúľ bezpečnostného skla s elegantnými, chrómovanými pántmi predstavujú dizajn sprchových kútov bez kompromisov.

Dômyselná konštrukcia a kvalitné materiály poskytujú vynikajúce úžitkové vlastnosti a jednoduchú údržbu. 

Escura – atraktívny dizajn a jasný štýl

Escura je moderná, inšpirujúca a dynamická séria sprchových zásten, ktorá sa vyznačuje osobitým dizajnom. Dvere a pevné steny sú vyrobené zo 6 mm bezpečnostného skla a majú moderný dizajn rukovätí a pántov. K ich prednostiam patrí tiež dobrá stabilita a jednoduchá montáž.

Pur Light S – exkluzívne zásteny s ľahkým otváraním

Séria PUR LIGHT S, to sú exkluzívne zásteny s posuvnými dverami, ktoré sa vyznačujú veľmi dobrou funkčnosťou. Posuvné dvere majú veľmi ľahký chod a dajú sa dobre otvárať. Dole sú bezbariérové, čo umožňuje pohodlný vstup. Možno ich ľahko odklopiť a vyčistiť. 

SWING-Line – moderný hranatý dizajn

Tento typový rad predstavuje výrobky, v prípade ktorých praktickosť, stabilita a dizajn vytvárajú optimálny celok. Ponúka široký výber typov s dômyselnou konštrukciou, atraktívnym vzhľadom a dlhou životnosťou. 

TOP-Line – štandard kvality v mnohých variantoch

Táto typová séria ponúka dômyselnú funkčnosť, kvalitné materiály a nadčasový dizajn za prijateľnú cenu. Široká ponuka atypických vyhotovení a rôzne druhy zatvárania dverí poskytujú široké možnosti na kreatívne riešenie kúpeľne. 

Mobility – komfort bez bariér

Charakter typového radu Mobility tvoria veľké plochy skiel a vysoká bezbariérová praktická zástena. Dvere s polovičnou výškou alebo rozdelené v strede umožňujú aj jednoduché umývanie malých detí a hendikepovaných osôb. 

Všetky sklá sa štandardne dodávajú s tzv. antiplakovou úpravou Aquaperle.

Viac informácií nájdete na našich internetových stránkach:  www.sanswiss.sk.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia