Snívajte zdravo a pohodlne

Snívajte zdravo a pohodlne

16. 09. 2005
Zdieľať

Najväčší predajca českých spální – firma JMP – otvára v septembri novú predajňu v Bratislave. V ponuke je niekoľko desiatok spálňových zostáv i samostatných postelí. Nájdete tu aj jednoduché moderné postele, aj klasické alebo štýlové […]

Najväčší predajca českých spální – firma JMP – otvára v septembri novú predajňu v Bratislave. V ponuke je niekoľko desiatok spálňových zostáv i samostatných postelí. Nájdete tu aj jednoduché moderné postele, aj klasické alebo štýlové spálne. Ak vás príroda obdarila niekoľkými centimetrami navyše, k dispozícii sú pre vás predĺžené postele. Niektoré typy postelí majú zvýšenú ležiacu plochu.
Novinkou na slovenskom trhu sú matrace CELTEX®, ktoré prinášajú svojim užívateľom vysoký komfort pri ležaní a vytvárajú podmienky na tzv. aktívnu podporu ležania. „Aktívne matrace“ CELTEX® sa vyznačujú vysokou elasticitou, priedušnosťou a sú alergicky neutrálne. Ponúkajú sa v niekoľkých tvrdostiach a zohľadňujú i výšku postavy. V predajni JMP si môžete vybrať aj vhodný anatomický vankúš alebo kvalitnú posteľnú súpravu.

Kategória: Aktuality
Tagy: jmp matrac spálňa
Zdieľať článok

Diskusia